Haylou T15 nasıldır?

Bazen bağlantı sorunları yaşıyorum ama sesi güzel.

Kendim kullanıyorum, benim işimi fazlasıyla görüyor. Çevremde herkeste bu kulaklık var, tavsiyemle aldılar. Hepsi de memnun.
Mesaja değerlendirmemi ekledim, okuyabilirsiniz.

Ben 120 liraya almıştım, 120 liraya değer bir kulaklık.
Tek sorunu bazen bağlantı konusunda can sıkıyor. Haftada 1 falan. :D
Ufak tefek sorunlar her Bluetooth kulaklıkta oluyor hocam.

Bu kulaklığı bende alacaktım aslında ama mikrofon kalitesi ve fiyatının ucuz olmasından dolayı uzun ömürlü olmaz diye düşünerek biraz daha üzerine ekledim ve 236₺ TaoTronics SoundLiberty 53 Pro aldım. YouTube'da çoğu YouTuber olumlu yorumda bulunduğu için almıştım. Şu an fiyatı 290₺ civarında diye biliyorum. Eğer 236₺ ye şu anda satılsa direk onu almanı tavsiye ederdim. Ama Akakçe'den kulaklıklara biraz göz attım da şu anda bunu almak galiba daha mantıklı gibi duruyor.

Kendim kullanıyorum, benim işimi fazlasıyla görüyor. Çevremde herkeste bu kulaklık var, tavsiyemle aldılar. Hepsi de memnun.

Ufak tefek sorunlar her Bluetooth kulaklıkta oluyor hocam.

Bende de kullanıyorum. @Lord Raiden'in de belirttiği gibi ufak tefek bağlantı sorunu haricinde gayet alınası hoş bir kulaklık.

T15 iyidir. Hayırlı olsun.

Yorumlarınız için çok teşekkürler :)
Ufak bağlantı sorunları çok sorun değil, sadece sabahları 3-4 saat kullanacağım kulaklığı o yüzden sıkıntı olmaz bana.

Bu kulaklığı bende alacaktım aslında ama mikrofon kalitesi ve fiyatının ucuz olmasından dolayı uzun ömürlü olmaz diye düşünerek biraz daha üzerine ekledim ve 236₺ TaoTronics SoundLiberty 53 Pro aldım. YouTube'da çoğu YouTuber olumlu yorumda bulunduğu için almıştım. Şu an fiyatı 290₺ civarında diye biliyorum. Eğer 236₺ ye şu anda satılsa direk onu almanı tavsiye ederdim. Ama Akakçe'den kulaklıklara biraz göz attım da şu anda bunu almak galiba daha mantıklı gibi duruyor.

Hocam T15 normalde 220 TL civarlarındaydı, dün Hepsiburada üzerinde 170TL oldu, ben de anında sipariş ettim.
Satıcı Hepsiburada'nın kendisi olduğu için içim rahat.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı