Haylou Teknik Servis Nerede?

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Teknik servis yok diye biliyorum ithalatçı garantisi vardır ona da pek güvenilmez.
Eğer @NightWist 'in dediği gibi teknik servisi yoksa almayın, başka bir marka kulaklık alın.
1622024456728.png

Başka bir forumda başka bir kullanıcının verdiği yanıt bu şekilde. Siz ne düşünüyorsunuz?

İki arkadaşımdan örnek vereceğim. Birisinin kullandığı GT1 Plus ürünü durup dururken cebinde fazla ısındı (Ürünü uzun zaman önce ben de kullandım ve hiçbir problem yaşamadım, yani ürün kötü anlamında yazmıyorum.) ve batarya yüzünden bozuldu. Durumu Hepsiburada ekibine tüm detaylar ile anlattı ve altı gün içerisinde yeni ürün ile değişim yapıldı. Tabi isteseydi para iadesi de alırdı fakat niye almadığını sormadım.
Bu vereceğim örnek Hepsiburada ile alakalı ve ithalatçı garantili değil ama yazayım. Diğer arkadaşım da sırasıyla Corsair HS35 ve SteelSeries Arctis 7 kulaklıklarını kullandı. İki kulaklığın da sesleri rezalet kötüydü, gerekçe olarak bunu gösterdi ve iadesi kabul edildi.
Eğer ki kullanılan ürünler kullanıcı hatası yüzünden problemliyse (Amazon hariç) hiçbir şekilde iade yapılmaz. Ancak servis hizmetlerinden yararlanılabilir ya da ürün değişimi, duruma göre, yapılabilir.
Ekleme: Arkadaşımızın sorusuna gelecek olursak, internette yaptığım araştırmaya göre maalesef ben de herhangi bir yer bulamadım. Ancak yukarıda yazan arkadaşımızın dediği gibi genelde bu ürünlere Türkiye'de Xiaomi markası adı altında destek veriliyor.

Geri
Yukarı