Haylou Teknik Servis Nerede?

İki arkadaşımdan örnek vereceğim. Birisinin kullandığı GT1 Plus ürünü durup dururken cebinde fazla ısındı (ürünü uzun zaman önce ben de kullandım ve hiçbir problem yaşamadım, yani ürün kötü anlamında yazmıyorum.) Ve batarya yüzünden bozuldu. Durumu Hepsiburada ekibine tüm detaylar ile anlattı ve altı gün içerisinde yeni ürün ile değişim yapıldı. Tabi isteseydi para iadesi de alırdı fakat niye almadığını sormadım.
Bu vereceğim örnek Hepsiburada ile alakalı ve ithalatçı garantili değil ama yazayım. Diğer arkadaşım da sırasıyla Corsair HS35 ve SteelSeries Arctis 7 kulaklıklarını kullandı. İki kulaklığın da sesleri rezalet kötüydü, gerekçe olarak bunu gösterdi ve iadesi kabul edildi.
Eğer ki kullanılan ürünler kullanıcı hatası yüzünden problemliyse (Amazon hariç) hiçbir şekilde iade yapılmaz. Ancak servis hizmetlerinden yararlanılabilir ya da ürün değişimi, duruma göre, yapılabilir.
Ekleme: Arkadaşımızın sorusuna gelecek olursak, internette yaptığım araştırmaya göre maalesef ben de herhangi bir yer bulamadım. Ancak yukarıda yazan arkadaşımızın dediği gibi genelde bu ürünlere Türkiye'de Xiaomi markası adı altında destek veriliyor.

Hepsi mağazaya bağlı Hepsiburada'nın elinden gelmeyen şeylerde var.

Hepsi mağazaya bağlı Hepsiburada'nın elinden gelmeyen şeylerde var.
Yazar burada Hepsiburada hakkında bir soru sormuş, başka bir mağaza hakkında değil. Bu yüzden Hepsiburada ve en çok bilinen sitelerden bir tanesi olan Amazon hakkında da bilgi verdim. Eğer başka bir mağaza deseydi (mahalle arası bilinmeyen bir bilgisayarcı gibi) bu durum o zaman sorun teşkil ederdi.

@NightWist @technora
1622050086708.png

Satıcıya sorduğum soru.

Yeni konular

Geri
Yukarı