Hayrettin, bu sefer Tofaş ile Amerika'da

Otomaber

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ5-1240P - RAM: 16 GB - Ekran Kartı: İrıs Xe Graphics - Depolama: 512 GB SSD
Meslek
Serbest Çalışan
Fenomen oyuncu Hayrettin, bu sefer Tofaş ile Amerika'da. New York'un dar caddelerinde adeta bir kartal gibi süzülen Tofaş'ı ile Amerika'da dolaştığı bir video yayınladı. Bazen çaldı bazen oynadı.
Hatta videonun sonuna doğru yolun kenarında oyun havası açıp eğlendiler.
Video büyük ilgi gördü.
Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fenomen oyuncu hayrettin, bu sefer Tofaş ile Amerika'da. New York'un dar caddelerinde adeta bir kartal gibi süzülen Tofaş'ı ile Amerika'da dolaştığı bir video yayınladı. Bazen çaldı bazen oynadı.
Hatta videonun sonuna doğru yolun kenarında oyun havası açıp eğlendiler.
Video büyük ilgi gördü.
Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayrettinin IQ seviyesinin tek haneli olduğunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz atletli birini Tofaş içinde görünce direkt Adanalı olduğunu anlayın.

Bu ülkenin Tofaş'ın yerli bir araba olmadığını öğrenmesi gerekiyor. Türkiye'nin ilk otomobil girişimi Devrim'dir. Şu an seri üretime geçecek olan araç ise TOGG. Tofaşın tüm modelleri ise fiatın o zamanki araçlarıdır. Fakat kullanılan malzeme çok kalitesizdir. Yani tenekeden farksız. Şu yürüyen tabutu yüceltip durmayın.

Bu ülkenin Tofaş'ın yerli bir araba olmadığını öğrenmesi gerekiyor. Türkiye'nin ilk otomobil girişimi Devrim'dir. Şu an seri üretime geçecek olan araç ise TOGG. Tofaşın tüm modelleri ise fiatın o zamanki araçlarıdır. Fakat kullanılan malzeme çok kalitesizdir. Yani tenekeden farksız. Şu yürüyen tabutu yüceltip durmayın.
Görüntüsü güzel sadece.

Kimsenin hiçbir şeyi yücelttiği yok. Konu tofaş da değil hangi ülke üretmiş kimsenin umrunda falan da değil. Ortada bir mizah konusu var gülüp geçin bu emekli albay tripleri ne anlamadım neyini bu kadar kasıyorsunuz.

Kimsenin hiçbir şeyi yücelttiği yok. Konu tofaş da değil hangi ülke üretmiş kimsenin umrunda falan da değil. Ortada bir mizah konusu var gülüp geçin bu emekli albay tripleri ne anlamadım neyini bu kadar kasıyorsunuz.
Ülkenin tofaş fetişini açıkladım ben. "Tofaş ile Amerika'da gezmek" yani Türk aracı ile geziyoruz gibi saçma salak hareketler bunlar. JackHanma arkadaşın da dediği gibi IQ seviyeleri tek hane bunların.

Geri
Yukarı