Hayvanlar üzerinde deneyler neden hala yapılıyor?

Videomuz bu arkadaşlar. Neden hala hayvanlar üzerinde deneyler yasaklanmadı? Neden hayvanlara eziyet ediliyor? Buna bir dur deme zamanı gelmedi mi? #hayvanlarüzerindedeneyleryasaklansın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keşke tacizcilerin üstünde yapılsa şu deneyler.

Rozetten kastın nedir?
1618693438644.png

Hayvan duyarı da kasıldığına göre rahat uyuyabilirim. Adı üstünde 'deney' olduğu için olabilir mi? Yapılan birçok gelişme ve yararlandığın aşılar, ilaçlar ve sayamadığım birçoğu yapılan deneyler sayesinde bu kadar gelişti.

Bir insanın en güzel hali bence duş aldıktan sonraki halidir. Ben doğallıktan yanayım. Cevabın için teşekkür ederim, eğer bir gün kullanırsam bu rozete dikkat edeceğim 😊.

Adımdan belli değil mi?😁 Zeynep.
Siz kız mıydınız? 😳 Neyse kızlara da hocam diyebiliriz hocam.

Hayvan duyarı da kasıldığına göre rahat uyuyabilirim. Adı üstünde 'deney' olduğu için olabilir mi? Yapılan birçok gelişme ve yararlandığın aşılar, ilaçlar ve sayamadığım birçoğu yapılan deneyler sayesinde bu kadar gelişti.

Hocam bizim bahsettiğimiz şey ilaçlar aşılar vs. değil. Kozmetik ürünleri. Sence doğru mu kozmetik ürünleri için hayvan katledilmesi?

Bu konudaki fikrim çok karışık. Eğer hayvanlar üzerinde deney yapmasaydık bu kadar gelişemeyecektik.

Ben şarkıcı sanıyordum onu, çok yanılmışım. Ben de az önce öğrendim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı