Hayvanlar üzerinde deneyler neden hala yapılıyor?

Kozmetik ürünleri apayrı bir konu ayrıca ki ben de katledilmesini saçma buluyorum. Lakin konu sahibi kozmetik ürünlerin değil 'deney'lerin konusunu ele almış.

Onun ve benim kastetmek istediğimiz kozmetik ürünleri. Onu belirtmemiş haklısınız ama mesajları okursanız görürsünüz. Bir de zaten deneylerin var olması saçma değil zaten, çünkü aşı ve ilaçları mecbur olarak yapıyorlar. Ama dediğim gibi kozmetik ürünleri için deneyler baya gereksiz.

Videomuz bu arkadaşlar. Neden hala hayvanlar üzerinde deneyler yasaklanmadı? Neden hayvanlara eziyet ediliyor? Buna bir dur deme zamanı gelmedi mi? #hayvanlarüzerindedeneyleryasaklansın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayvana deney yapılır ancak israf ve ölümcül zarar verecek kadar yapılmaz.

Bir yere kadar saygı duyabilirdim bu görüşe, ta ki tacizcilerin üzerinde deney yapılmasını sunacağın noktaya kadar.

Hayvanlar üzerinde deney yapılmasına karşısın ama çeşitli suçlar işlemiş insanlarda aynı şeyin yapılmasına karşı değilsin, ha?

Katillerin ve tecavüzcülerin üzerinde deney yapilmasi lazım. Hem caydırıcı olabilir. Hemde masum hayvanlarin bazıları kurtulabilir. Bir tasta iki kuş.

Kozmetik ürünler hariç hayvanlar üzerinde deney yapılması mantıklıdır. Bu arada insanlık diyoruz hayvanlara karşı isek çeşitli suçlar işlemiş insan da kullanılmasına da karşı olmalıyız.

Videomuz bu arkadaşlar. Neden hala hayvanlar üzerinde deneyler yasaklanmadı? Neden hayvanlara eziyet ediliyor? Buna bir dur deme zamanı gelmedi mi? #hayvanlarüzerindedeneyleryasaklansın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bu Video'yu gördüm içim gitti açıkcası buna bir el atılması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı