Hazar Ergüçlü soykırıma destek verdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ez1BKNzWQAQhXYD.jpg

Sözde ermeni soykırımına destek veren hazar ergüçlü Instagram Story'sıne "bazı yaralar zamanla iyileşmez" sözü ile paylaşım yaptı benim de şahsen tepki verdiğim bu konu hakkında sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum?

Kaynak;Oyuncu Hazar Ergüçlü'den skandal 1915 paylaşımı. İşte sildiği paylaşım

Kuzey Tekinoğlu keşke seni o direklerden kurtarmasaydı.

5465f812cf45af0a50227992.jpg

Eki Görüntüle 993950
Sözde ermeni soykırımına destek veren hazar ergüçlü Instagram Story'sıne "bazı yaralar zamanla iyileşmez" sözü ile paylaşım yaptı benim de şahsen tepki verdiğim bu konu hakkında sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum?

Kaynak;Oyuncu Hazar Ergüçlü'den skandal 1915 paylaşımı. İşte sildiği paylaşım

Eskiden ünlü olan oyuncularımıza bak bir de şimdikilere bak. Kemal Sunal gibi üstadlardan nerelere geldik :(.

Eskiden ünlü olan oyuncularımıza bak bir de şimdikilere bak. Kemal Sunal gibi üstadlardan nerelere geldik :(.
Evet Kemal Sunal atatürkümüzün ölüm yıl döneminde doğum gününü bile kutlamıyordu şimdikilerde ülkemize hainlik yaparak ülkemizden para kazanıp sefa sürüyor ama suç kimde tabii ki bizde bunların oynadığı dizi ve filmleri izlemeyeceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Kanka benden duymuş olma ama Simay striptizci olmuş diyorlar."

-Sundaymen Ali 😂 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı