Hazır Kasa, Laptop veya Toplama PC ?

Furkan3838

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaz için başlıkta da belirttiğim gibi ya laptop ya hazır kasa ya da toplama alacağım. Laptop ya da Hazır kasa alırsam Ps4 de alacağım. Toplama bilgisayar yaparsam Ps4 yok. Sizce hangisini almalıyım ? İstediğim şey en son oyunları oynamak.
Bütçem: 4000-5000.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 alabilirsin ama senin kararın. PS4 almanın tek bir sebebi olabilir o da exclusive oyunlar. Bloodborne, The Order 1886, İnfamous Second Son gibi gibi. Ben senin yerinde olsam eğer bu oyunlara büyük bir ilgi beslemiyorsan 5000 TL ye PC topla. Ama benim gibi Souls oyunlarına ilgin varsa PS4 al kalan para ile PC topla. Yoksa GTA V miş yok Battlefield 4 müş hikaye. Onlar diğer platformlar içinde var.

Bilemedim ilk başta toplama bilgisayar alacaktım. Fakat bir adam önerdi benimde kafam karıştı. Birde bazıları diyor ps4 de her ay para ödüyormuşuz ?

4000-5000 TL para ile güçlü bir masaüstü PC toplayarak 2k ve 4k oyun oynayabilirsiniz.
Ama PS4 alırsanız her oyuna 200 küsür TL verirsiniz ve karşılığında 30 fps alırsınız.

Önünde uzun süre Üniversite yoksa masaüstü alabilirsin. PS4'ün 4K desteği yok. Şimdiden eski bir cihaz... 5000 TL sistemle 4K oyun oynayabilirsin.
Recep Abi bilemedim sizce ne yapmalıyım ?

Kafam çok karışık (n)

Arkadaşlar acaba ps4 alıp kalan paraylada bilgisayar mı toplasam ama güçlü olsun istiyorum bilgisayarı.

Sen direk 'Şuna Al' dememizimi Bekliyorsun anlamadım..
Eğer Ünv. gideceksen yada Sık seyahat ediyorsan güçlü bir laptop al.
Hayır biryere gitmiyorum diyorsan masa üstü bir pc topla (Hazır bir kasa almanı önermem.) Eğer bu seçeneği seçersen en iyi verimi alırsın.
PS4 için de Recep Baltaş'ın da dediği gibi şimdiden eski bir teknoloji hemde konsollar ucuz ama oyunlar ve üyelikleri çok pahalı helede Türkiye'de.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı