Çözüldü Hazır script ve ücretsiz domain ile site kurmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hostinger vardı ama ücretsiz sunucuları yetersiz geldiği için kapatıldı. 000WebHost kullanabilirsiniz Hostinger tabanlıdır ancak daha yavaştır. PancarBilişim de kullanabilirsiniz. Deneme için bir site kuracaksaknız bayağı işe yarar bir hosting servisi.
Hiç site kurmadım, elimde de script var Twitter için, nasıl kurabilirim ya da bana kurabilecek arkadaş var mı? Yoksa da videosu var mıdır scripti atıcam, hop hazır bi şekilde kullanmak istiyorum. Bir şey ile uğraşamam çünkü bu konuda bilgim yok, Cron'lu server kurmam gerekiyormuş Cron hakkında da bilgim yok.
Hostinger bedava sunucu veriyor. Oraya bak.
Girdim baktım bedava yok.

Hostinger vardı ama ücretsiz sunucuları yetersiz geldiği için kapatıldı. 000WebHost kullanabilirsiniz Hostinger tabanlıdır ancak daha yavaştır. PancarBilişim de kullanabilirsiniz. Deneme için bir site kuracaksaknız bayağı işe yarar bir hosting servisi.

Çözüm
Cron ayar dostum cPanel üzerinden ayarlayabilirsin. Script kurmak basittir domain ve hosting aldığında ya da ücretsiz temin ettiğinde FTP ile script dosyalarını upload et, sonrasında scripti kur ve keyfine bak

Cron ayar dostum cPanel üzerinden ayarlayabilirsin. Script kurmak basittir domain ve hosting aldığında ya da ücretsiz temin ettiğinde FTP ile script dosyalarını upload et, sonrasında scripti kur ve keyfine bak

Daha önce hiç yapmadım elimde hazır script var hosting alıp site açtım scripti atamıyorum atsam bile site açılmıyor. Script içinde cron ayarlar var bunları nasıl yapacağımı bilmiyorum eğer müsaitsen bana kurma şansın var mı?

1- FTP ile sitene bağlan
2- Script dosyalarını upload et
3- domainadresin.xxx/install.php şeklinde scriptin kurulum dosyasını aç ve kur
Yapamazsan yardımcı olurum dostum.

1- FTP ile sitene bağlan
2- Script dosyalarını upload et
3- domainadresin.xxx/install.php şeklinde scriptin kurulum dosyasını aç ve kur
Yapamazsan yardımcı olurum dostum

Screenshot_5.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı