Hazır sistem almak mantıklı mı?

proflie

Kilopat
Daha fazla  
Az önce hazır bir sisteme baktım İtopya üzerinden fiyatı 31000 lira aynı sistemi parçaları farklı sitelerden alarak Akakçe üzerinden en ucuzlarına bakarak 25000 gibi bir miktara geliyor ürün kodlarına da baktım hepsi aynı ama neden Trendyol gibi bir sitenin satıcısında bu parça bu kadar ucuz acaba çakma ürün gönderilme gibi bir olay olur mu güvenilir mi arada 5000 lira kadar bir fark var ne yapmalıyım? Ne ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu zaman hazır sistemler daha pahalıya denk gelirler. Çakma ürün ihtimali sıfıra yakın, yorumlu linklerden almaya çalış. Satıcı puanı 9 üstlü olsun.

Nedense eğer yanlış hatırlamıyorsam İtopya'da hazır sistenin fiyatı 20000 ekran kartının fiyatına bakıyodum 15000 18000 arası bu dengesizlik neden vardı

Az önce hazır bir sisteme baktım İtopya üzerinden fiyatı 31000 lira aynı sistemi parçaları farklı sitelerden alarak Akakçe üzerinden en ucuzlarına bakarak 25000 gibi bir miktara geliyor ürün kodlarına da baktım hepsi aynı ama neden Trendyol gibi bir sitenin satıcısında bu parça bu kadar ucuz acaba çakma ürün gönderilme gibi bir olay olur mu güvenilir mi arada 5000 lira kadar bir fark var ne yapmalıyım? Ne ne önerirsiniz?

Tabii ki değil hazir sistem alinmaz ornek veriyorum o sana 8 GB RAM var diyordur ama kim bilir ne marka RAM ayrica daha pahaliya denk gelir.

Tabii ki değil hazir sistem alinmaz ornek veriyorum o sana 8 GB RAM var diyordur ama kim bilir ne marka RAM ayrica daha pahaliya denk gelir.
Itopya'dan bahsetmiş arkadaş. Bu tarz firmalarda bütün parçaların marka ve modelleri açık bir şekilde belirtiliyor ve istediği takdirde parçayı başka marka ve modelle değiştirip kendi zevkine göre veya bütçesine göre düzenleyebiliyor.

Nedense eğer yanlış hatırlamıyorsam İtopya'da hazır sistenin fiyatı 20000 ekran kartının fiyatına bakıyodum 15000 18000 arası bu dengesizlik neden vardı
İtopya indirimde güzel sistem çıkarıyor yoksa kazık. Bu bütçede amacın sadece oyunsa rx6900xt sistem toplanabilir:
2X:
Bunlar 29200TL gibi bir şey yapıyor.

Kazının popüler olduğu zamanlarda ekran kartı stokları yoktu o yüzden kartlar fahiş fiyatlara çıkmıştı.O zamanlar da olmuş olabilir

Geri
Yukarı