Hazır sistem almak mı yoksa bilgisayar toplamak mı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Hazır sistemlere biraz temkinli yaklaşıyorum (demonte şekilde gelmediği sürece). Sizce parçaları tek tek almak daha mantıklı olur mu? Hem kısıtlama da kalkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistemler genelde markalarda ucuza kaçtığı için daha ucuz oluyor. Aslında fiyat aynı fakat insanlar aldanıyor gibi geliyor bana. Bence bütçe yettikçe toplamak en doğru seçim. Ben de 1 hafta önce öyle yaptım.

Hazır sistemlere biraz temkinli yaklaşıyorum (demonte şekilde gelmediği sürece). Sizce parçaları tek tek almak daha mantıklı olur mu? Hem kısıtlama da kalkar.
2. el sağlam bulunursa alınır ama ben o kumara girmem indirimde toplarım yada indirimde hazır sistem alırım. Anlık değişiyor bunlar bi indirime bakar aslında. Genelde 6600 hazır sistemler var bakabilirsin.

Ben bir keresinde istediğim özelliklerde bilgisayar toplarım demiştim. Girdim Akakçe'ye oradan istediğim parçaları takip listeme ekledim. Ve sonucunda toplam 50000 TL tuttu. Ve içindeki ekran kartı 3060'Ti. Hazır sistemlere bakayım dedim aynı ekran kartlı bir sistem 18 bin TL idi. O günden beri hazır sistemler daha mantıklı derim.

Ben bir keresinde istediğim özelliklerde bilgisayar toplarım demiştim. Girdim Akakçe'ye oradan istediğim parçaları takip listeme ekledim. Ve sonucunda toplam 50000 TL tuttu. Ve içindeki ekran kartı 3060'Ti. Hazır sistemlere bakayım dedim aynı ekran kartlı bir sistem 18 bin TL idi. O günden beri hazır sistemler daha mantıklı derim.
12.000 TL'lik kartın etrafına 38.000 TL'lik sistem topluyorsan problem sende, PC toplamakta değil diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı