Hazır sistem tavsiyesi

hikmetayik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben maalesef bilgisayar toplayamayacağım çünkü taksitle almamız gerekiyor ve babamın kredi kartı yok. Yani nakitle taksit yaptırmamız lazım ve onu yapan tek marka sanırım Casper. Nakitle taksit yapan başka mağaza vs bilmiyorum. Eğer sizin bildiğiniz varsa öneriniz var mı? Varsa hangisini önerirsiniz? Bir de en sağlam ve fiyat-performans olarak güzel bilgisayar yapan markalar varsa önerir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben maalesef bilgisayar toplayamayacağım çünkü taksitle almamız gerekiyor ve babamın kredi kartı yok. Yani nakitle taksit yaptırmamız lazım ve onu yapan tek marka sanırım Casper. Nakitle taksit yapan başka mağaza vs bilmiyorum. Eğer sizin bildiğiniz varsa öneriniz var mı? Varsa hangisini önerirsiniz? Bir de en sağlam ve fiyat-performans olarak güzel bilgisayar yapan markalar varsa önerir misiniz ?
Bu konuyu "Marka Bilgisayarlar" bölümünde açsaydınız daha iyi olurdu. Burada daha çok Toplama Sistem önerileri veriliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı