Hazır sistem vs toplama sistem

Yani hazır param yok fakat bir haftada 300-400 alıyorum yani toplayabilir miyim ondan bile emin değilim.
Dostum o zaman şöyle diyebilirim. Hiç şimdiden girişme bence. At kenara. Nasıl bir sistem istiyorsun bilmiyorum fakat, o bütçeye yaklaştığın zaman tekrar konu aç varsa f/p hazır sistem öneririz zaten. Şimdiden bir şey söylemek zor bu ekonomide.

Üstteki arkadaşın dediği gibi taksitte çok mantıklı.
12 Ay taksitli bir şey alırsınız. Haftada 400 dersek ayda 1600 taksit yapıyor buda yaklaşık 20K'lık bir sisteme eş değer. Alınabilir yani.

Hazır almaya çalışırsam 2 yılda falan birikterebilirim ama siz şu an almak daha mantıklı demişsiniz.

İş yapmıyorum harçlık alıyorum.

Hocam RTX2060 ve RTX4060'ın çıkış fiyatları aynı. Arada dağlar kadar performans farkı var. Hazır sistem piyasası 2 yıl içinde değişeceğini sanmıyorum, ki değişirse zaten toplama almak o zaman mantıklı olur. Ama şu an 100$ olan işlemci ile 2 yıl sonra 100$ olan işlemcinin performans farkı çok fazla olacak. Yani parçaları şu an almanın bir manası yok.

Dostum o zaman şöyle diyebilirim. Hiç şimdiden girişme bence. At kenara. Nasıl bir sistem istiyorsun bilmiyorum fakat, o bütçeye yaklaştığın zaman tekrar konu aç varsa F/P hazır sistem öneririz zaten. Şimdiden bir şey söylemek zor bu ekonomide.

Üstteki arkadaşın dediği gibi taksitte çok mantıklı.

Şimdi yanımda hazır para varken CPU veya kasa almayı düşünüyordum fakat sizin dediğiniz de mantıklı.

Hocam RTX2060 ve RTX4060'ın çıkış fiyatları aynı. Arada dağlar kadar performans farkı var. Hazır sistem piyasası 2 yıl içinde değişeceğini sanmıyorum, ki değişirse zaten toplama almak o zaman mantıklı olur. Ama şu an 100$ olan işlemci ile 2 yıl sonra 100$ olan işlemcinin performans farkı çok fazla olacak. Yani parçaları şu an almanın bir manası yok.

Evet onu düşünüyordum bende teşekkür ederim cevabınız için.

Hocam bu arada Türk lirasının nasıl değer kaybettiğini biliyoruz 1 yıl sonra dolar 50 lira olmuş olursa siz 27 lirayken aldığınız sistemin taksidini ödüyor olacaksınız, yani ödediğiniz taksit gittikçe ucuzlayacak.

Taksitle alabilirim Papara taksit destekliyor ise.

Şimdiye kadar Papara'ya taksit verildiğini görmedim. Kredi kartlarına veriliyor sanırım. Ailenizden büyük birinin kartını kullanmanız gerekiyor.
Not: Alacağınız siteye göre hangi kartların kabul edildiği değişir.

Şimdiye kadar Papara'ya taksit verildiğini görmedim. Kredi kartlarına veriliyor sanırım. Ailenizden büyük birinin kartını kullanmanız gerekiyor.
Not: Alacağınız siteye göre hangi kartların kabul edildiği değişir.

Aileden birini ikna edebileceğimi sanmıyorum İtopya vb. siteler Papara destekliyor mu nereden öğreniyoruz?

Aileden birini ikna edebileceğimi sanmıyorum İtopya vb. siteler Papara destekliyor mu nereden öğreniyoruz?
Hocam kredi kartı gerekiyor taksit için. Öğrenmek için almak istediğiniz sistemin ödeme seçeneklerinden taksit seçenklerine bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı