Hazır sistem vs toplama sistem

Şu an için merakımdan soruyorum hazır sistem mi toplama sistem mi?

Hazir sistem fiyat avantaji olur, ugrasmaniz gerekmez. Uyumlu parcalar olup olmadigina takilmaniz gerekmez.

Ben 11K bütçe ile toplama yaptım. Genellikle GTX 1650 yada GT 1030 sistemler çıkıyordu hep. Ben i3-12100F, GTX 1080 li topluyorum 11k ya. Ama indirimde bulursan hazırlar daha iyi olur. Hemde sıkıntı yaşamazsın parça konusunda.

Ben 11k bütçe ile toplama yaptım. Genellikle GTX 1650 ya da GT 1030 sistemler çıkıyordu hep. Ben i3-12100F, GTX 1080'li topluyorum 11k ya. Ama indirimde bulursan hazırlar daha iyi olur. Hemde sıkıntı yaşamazsın parça konusunda.

Hocam ben de şu an Monster i7 11800 32 GB RAM RTX3050 4 GB sistemli oyun bilgisayari var yeni aldim ama bazı oyunları Ultra oynatmıyor. Masaustu 8 GB ekran kartı daha mantıklı gelmeye başladı.

Hocam ben de şu an Monster i7 11800 32 GB RAM RTX3050 4 GB sistemli oyun bilgisayari var yeni aldim ama bazı oyunları Ultra oynatmıyor. Masaustu 8 GB ekran kartı daha mantıklı gelmeye başladı.
Hocam laptoplar ekran kartı watt değeri düşük oluyor FPS yi etkiliyor baya. Bide rtx 3050 başlangıç seviye kartı bide laptop olunca perfomansı azalıyor. Masaüstü sistemler daha performanslı.

Yeni konular

Geri
Yukarı