cagri93

Decapat
Merhabalar. Yeni topladığım sistemim için cpu sıvı soğutucu alacağım. Fakat şu 2 ürün arasında kaldım.

Daha önce sıvı soğutma ile bir deneyimim olmadı. Şu an benim için görüntü önemli. İkisi de adreslenebilir RGB led(djital led ve pixel led olarakta geçiyor) kullanıyor. Sıvı soğutucu alırken nelere dikkat etmem gerekiyor? Başka bir tavsiyeniz olursa belirtebilirsiniz.

Merhabalar. Yeni topladığım sistemim için cpu sıvı soğutucu alacağım. Fakat şu 2 ürün arasında kaldım.

Daha önce sıvı soğutma ile bir deneyimim olmadı. Şu an benim için görüntü önemli. İkisi de adreslenebilir RGB led(djital led ve pixel led olarakta geçiyor) kullanıyor. Sıvı soğutucu alırken nelere dikkat etmem gerekiyor? Başka bir tavsiyeniz olursa belirtebilirsiniz.
NZXT Kraken X62 yede bir göz atmanızı tavsiye ederim çok güzel bir sıvı soğutmadır.

Ben bu iki soğutucun karşılaştırıldığını görmedim hiç. Bildiğiniz bir karşılaştırma var mı? Bir de görüntü olarak deep cool çok hoş görünmüyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı