HD 4350'li Sisteme Yükseltme Önerisi

efekan6776

Decapat
Elimde eski bir Exper kasalı bilgisayar bulunuyor. Bu kasaya PUBG Mobile'ı düşük-orta grafiklerde rahat oynatacak şekilde bir yükseltme yapmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Mümkünse de nasıl bir yükseltme yapmalıyım?

Bilgisayarımı Sistemi;

• ECS G41T-M V2.0 DDR2 anakart
  • Radeon HD 4350 ekran kartı
  • 2 GB DDR2 800MHz RAM (2 GB DDR2 667MHz başka bir RAM'de mevcut ama takmıyorum)
  • 320GB 7200RPM harddisk
  • 230 Watt power supply

Yorumlarınız için şimdi den teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • MSİ G41M-P33 Combo
  • 2 GB + 1 GB DDR2 333MHz RAM
  • 1 TB 7200RPM HardDisk
  • 200 Watt Power Supply sisteme sahibim.
Seninkine benzer bir sisteme sahibim sadece ekran kartım yok.Bence yatırım yapma, ölü bir yatırım olur.Bende bir aralar sistemime yatırım yapmayı düşündüm ama birkaç arkadaşımla daha konuşunca ölü yatırım olacağını anladım.Eğer yapmak istersende E5450 & 750Ti (350&400w psu) sistem öneririm.

• MSİ G41M-P33 Combo
  • 2 GB + 1 GB DDR2 333MHz RAM
  • 1 TB 7200RPM HardDisk
  • 200 Watt Power Supply sisteme sahibim.
Seninkine benzer bir sisteme sahibim sadece ekran kartım yok.Bence yatırım yapma, ölü bir yatırım olur.Bende bir aralar sistemime yatırım yapmayı düşündüm ama birkaç arkadaşımla daha konuşunca ölü yatırım olacağını anladım.Eğer yapmak istersende E5450 & 750Ti (350&400w psu) sistem öneririm.
Anladım yorumun için teşekkürler.

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama en azından böyle bir sistem alırsanız APU ile idare edip, ileride ilave edebilirsiniz.
33.PNG

Bütçe belli değil gerekli bilgiyi öğrendiğimde bütçemi belirleyeceğim.
Maksimum çıkabileceğiniz tutarı belirtmeniz öneri yapmamızda faydalı olacaktır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı