HD 4600 sistemde Call of Duty MW kasıyor

İşletim sistemi
Windows 7

ALPHA_WOLF

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Call of Duty 4 Modern Warfare oyununda bu sistemle yüksek ayaralarda 60 FPS alırsın dediler ama orta ayaralarda 40 FPS anca alabiliyorum. Sebebini bilen var mı?
  • ATI Radeon HD 4600.
  • 4 GB RAM.
  • Intel Core Pentium r Dual Core 3.33GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç ayarlarını kontrol edin. Güç seçeneklerini en yüksek performans şeklinde ayarlayın.
AA açıksa düşürün ve texture quality dışındakileri normale alın.
Texture quality yüksekte kalabilir.

Ayarları en düşüğe çek o zaman ekran çözünürlüğünüde düşür 1280x720 gibi.

Zaten en düşükte ayaralar ve 1280x800 de ama yine de 35 40 FPS'yi geçmiyor.
Güç ayarlarını kontrol edin. Güç seçeneklerini en yüksek performans şeklinde ayarlayın.
Aa açıksa düşürün ve texture quality dışındakileri normale alın.
Texture quality yüksekte kalabilir.

Zaten oyun modunda.

Son düzenleme:
Ekran kartın. Ekran kartın o oyundaki yüksek grafikler için yetersiz, düşük orta arası oynarsın. O ekran kartı "giriş" seviyesi bir kart. Yüksek grafiklerde oynamak istiyorsan en azından orta-üst seviye olan (zamanında) HD 4850/GTX 260 almalısın.
Arkadaşlar merhaba, Call of Duty 4 Modern Warfare oyununda bu sistemle yüksek ayaralarda 60 FPS alırsın dediler ama orta ayaralarda 40 FPS anca alabiliyorum. Sebebini bilen var mı?
  • ATI Radeon HD 4600.
  • 4 GB RAM.
  • Intel Core Pentium r Dual Core 3.33GHz

Ekran kartın. Ekran kartın o oyundaki yüksek grafikler için yetersiz, düşük orta arası oynarsın. O ekran kartı "giriş" seviyesi bir kart. Yüksek grafiklerde oynamak istiyorsan en azından orta-üst seviye olan (zamanında) HD 4850/GTX 260 almalısın.

Kanka çoktan konuyu açmıştım yeni öç topladım şimdi Ultra ayarlarda oyunun remasterdini oyunuyorum.

Geri
Yukarı