HD 4650 sistemde monitöre görüntü gelmeme sorunu

Cix Muhsi

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açıyorum ama ekrana görüntü gelmiyor. Eski bir sistem kullanıyorum belki sorun insandır diye düşünüyorum. Sistemi alalı yaklaşık 5 sene oldu ve o günden beri sadece hdd değişimi yaptım. Ekran kartim eah4650, 2x2 ramler var. Foxcon'un dandik bir anakarti var. Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi tek RAM ile açmayı deneyin, anakart üzerinde ışıklar varsa ne hatası veriyor size onu anlamaya çalışın bu halanın anakart kitapçığındaki karşılığı nedir onu bulun. Sorun donanımdan en ufak kabloya kadar herşeyde olabilir malesef.

Sistemi tek RAM ile açmayı deneyin, anakart üzerinde ışıklar varsa ne hatası veriyor size onu anlamaya çalışın bu halanın anakart kitapçığındaki karşılığı nedir onu bulun. Sorun donanımdan en ufak kabloya kadar herşeyde olabilir malesef.
Elimde anakart kitapcigi bulunmuyor , anakart o kadar dandik ki uzerinde guc geldiginde yanan bir isik bile yok . Elimde birde fazladan gt210 vardi . Onuda taktim fakat sorun cozulmuyor hocam, kasada 300w casper güç kaynagi var . Hocam birde guc kaynagindan cikan kac kablo anakarta baglaniyor .

Hocam farklı bir monitor de denediniz mi? Sorun monitor de değilde pcie slotundada olabilir.Ekran kartını çıkarıp monitoru dahili grafik birimine baglayabilirmisiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı