HD 4670 PUBG Lite sürücü sürümü uyum problemi

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ATI Radeon HD 4670 ekran kartına sahibim ancak PUBG Lite, Minecraft vb. uygulamalara girdiğimde ekran kartımın güncel olmadığını söylüyor halbuki güncel. Bizzat kendi sitesinden;
yani buradan yükledim. PUBG Lite'daki sorunda böyle bir şey yazıyor;

pubg lite.JPG

Son sürümünü 16.60.2771.0 gösteriyor öyle bir sürüm mü var? Neyi yanlış yaptım anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartının bildiğim kadarıyla DX 11 desteği yok. DX 11 desteği olmayan kartlar ile PUBG Lite oynayamazsınız. Mesela Nvidia tarafında da GT 9800 gibi kartlarla oynayamazsınız. Onların da desteği yok. Ama halbuki o oyun için güç olarak yeterli kartlar.

O ekran kartının bildiğim kadarıyla DX 11 desteği yok. DX 11 desteği olmayan kartlar ile PUBG Lite oynayamazsınız. Mesela Nvidia tarafında da GT 9800 gibi kartlarla oynayamazsınız. Onların da desteği yok. Ama halbuki o oyun için güç olarak yeterli kartlar.
DX 11 destekliyor
Ekran kartiniz oyun tarafindan desteklenmiyor cunku ekran kartiniz cok eski. Tamam'a bastiginizda oyunun acilmasi gerek.
Hayır, sorun, pubg liteda oynaya basınca bana ekran kartın güncel degil driveri eski diyor ama sitesindeki en güncel driveri yükledim

DXDIAG sistem kısmında, işletim sistemin en son desteklediği DirectX gözükür.
Windows 7 bu DirectX 11 olarak gözükür. Windows 10 kurduğunda ise DirectX 12 olarak gözükecektir.
Ama ekran sekmesine bakarsan demek istediğimi anlayacaksın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı