HD 4800 sistem video editlerken donup kalıyor

SalimYT

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ7 3770
Anakart: Asus P8B75-V
Ram: Kingston 8 GB tek kanal 1333 MHz
Ekran Kartı: Ati Radeon HD 4800 Series
Kasa: Cooler Master CMP-350
Psu kasanın dahili parçası ve 500 W
HDD: Sagetage 1000 GB 7200 RPM
SSD yok
Anakart M.2'yi kabul bile etmiyor
RAM
Kingston 8GB Single Channel
SSD veya HDD modeli
Segatage 1000GB 7200 RPM
Ekran kartı
Ati Radeon HD 4800 Series
İşlemci
İ7 3770
Benim bir bilgisayar var. Video editlerken donuyor, öyle donakalıyor. Mouse oynatıyorum hareketlenme yok. Ve bu 3. oldu.

İşlemci: i7 3770
RAM: Kingston'ın bilmediğim model 8 GB Single Channel RAM'i
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4800 Series
HDD: Segatage 1000GB 7200 RPM
SSD yok

Videoyu editlediğim program: CyberLink Power Director

Benim bir bilgisayar var. Video editlerken donuyor, öyle donakalıyor. Mouse oynatıyorum hareketlenme yok. Ve bu 3. oldu.

İşlemci: i7 3770.
RAM: Kingston'ın bilmediğim model 8 GB Single channel RAM'i.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 4800 series.
HDD: Segatage 1000GB 7200 RPM.
SSD yok.

Videoyu editlediğim program: Cyberlink Power director.

O ekran kartı dahili ekran kartı oldu için ve çok düşük o yüzden kilitleniyor bilgisayar kaldıramıyor çözümü ekran kartı almak.

O ekran kartı dahili ekran kartı oldu için ve çok düşük o yüzden kilitleniyor bilgisayar kaldıramıyor çözümü ekran kartı almak.
Ben içini açınca bir ekran kartı görmüştüm sanki. Evet evet o bir ekran kartı, genişleme yuvasında bir DVI, bir VGA ve bir HDMI portu var

Son düzenleme:
Evet hocam.

Aloo, arkadaş çözemedi konuyu. Daha ayrıntı ekleyim: Fareyi 30 saniye boyunca basılı tutunca oluyor.

Ekran kartının da tipi buna benziyor: https://www.alphr.com/wp-content/uploads/2014/11/it_photo_28853.jpg

O hiçbir şeyi açmaz yeni ekran kartı alın.

Evet hocam.

Aloo, arkadaş çözemedi konuyu. Daha ayrıntı ekleyim: Fareyi 30 saniye boyunca basılı tutunca oluyor.

Ekran kartının da tipi buna benziyor: https://www.alphr.com/wp-content/uploads/2014/11/it_photo_28853.jpg

Kanka ekran kartın çok düşük ondan dolayı bunun çözümü ekran kartı değişmek ne anlıyorsun bilen biri olsaydı zaten yazardı çözümü ekran kartı almalısın ekran kartın aşırı düşük video editlemeye gücü yetmedi için korumaya alıyor ekran kartı kendını normal bir şey cok eski ekran kartı bunun çözümünü bulamazsın sadece para lazım çözümü için bütçen fazla yoksa 2. el ekran kartı alabilirsin bütçen hiç yoksa yapacak bir şey yok hiç uğraşma bunun çözümü yok

Son düzenleme:
O hiçbir şeyi açmaz yeni ekran kartı alın.

Kanka ekran kartın çok düşük ondan dolayı bunun çözümü ekran kartı değişmek ne anlıyorsun bilen biri olsaydı zaten yazardı çözümü ekran kartı almalısın ekran kartın aşırı düşük video editlemeye gücü yetmedi için korumaya alıyor ekran kartı kendını normal bir şey cok eski ekran kartı bunun çözümünü bulamazsın sadece para lazım çözümü için bütçen fazla yoksa 2. el ekran kartı alabilirsin bütçen hiç yoksa yapacak bir şey yok hiç uğraşma bunun çözümü yok
Yine aynı yere geldik: Para, para, para. Admin konuyu kilitleyebilirsin. Zaten başka ne cevap alacaktım ki bu sorudan?

Yeni konular

Geri
Yukarı