HD 4850 sürücü güncelleyince çözünürlük 1024x768 oluyor

Mrmojorisin1

Femtopat
Daha fazla  
AMD Radeon 4850 kullanıyorum. Ekran kartımın sürücülerini güncelleştirdiğimde ekranım daralıyor ve sürücüyü eski haline döndürmeden düzelmiyor, ne yapmalıyım?

Hocam lütfen yanlış anlamayın ama yayınlanan en son sürücüsü 8 yıl önce çıkmış bir ekran kartına sahipsiniz. Neden sürücüleri güncelleştirmeye çalışıyorsunuz ki?

Gördüğüm üzere Windows 10 kullanıyorsunuz ve ekran kartınızın Windows 10 desteği yok. Bundan dolayı işletim sisteminizle uyumlu değil. Sorununuz bundan kaynaklanıyor.

Hocam lütfen yanlış anlamayın ama yayınlanan en son sürücüsü 8 yıl önce çıkmış bir ekran kartına sahipsiniz. Neden sürücüleri güncelleştirmeye çalışıyorsunuz ki?

Gördüğüm üzere Windows 10 kullanıyorsunuz ve ekran kartınızın Windows 10 desteği yok. Bundan dolayı işletim sisteminizle uyumlu değil. Sorununuz bundan kaynaklanıyor.
Win7 driverları uyum sağlıyor.

Windows 10'a uymadığını şimdi fark ettim ama. Windows 8 destekli olduğu zamanda denemiştim ve yine aynı sorunla karşılaştım bu konuda bir fikriniz var mı?

Geri
Yukarı