AMD Radeon HD 5570 AC:Unity Gameplay

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtelim sistem ve oynanış tamamen gerçek.

AIDa64.png

Oyunu oynarken genelde 15-16 fps alıyorum minimum 14 oldu video sırasında 13-14 oluyor minimum 11 oldu.
Yani oynarken oyun donmuyor ancak fps düşük, ama açmamız mücize arada 1GB GPU var. Fraps oyunu tam ekran kaydetmemiş asıl çözünürlüğünü kaydetmiş bende tam ekran oluyor. Oyun 2.9-3.1 GB arası ram kullanıyor yani 4GB ram'i olan ve diğer parçaları yeterli olan arkadaşlarım razer cortex: game booster ile rahatlıkla oynayabilirler.

Bu arada sıcaklı değerleri:

Cpu: 50C-57C (tehlike sınırı 70C)
Anakart:55-60 (bilmiyorum)
Gpu:68-71 (tehlike sınırı 82-83C)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NOT: Hesabım ceza aldığı için kardeşimin facebook'unu kullanarak giriş yaptım.
NOT2: Sizce işlemciye 0.3-0.4 GHz overclock yapsam fayda edermi?
NOT3: Oyun korsandır sürüm Ali123 update ve hotfix henüz yapmadım yaptıktan sonra daha akıcı bir oynanış alacağıma inanıyorum.

Müzik: Woodkid-Run Boy Run

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimde 8510, başlıkta 5570 yazıyor. Eğer 5570'se benim ekran kartının aynısı. :D

4 yıl önce bu işlerden anlamazken aldığım Casper bilgisayarın, beni yarı yolda bırakmayan ekran kartıdır HD 5570. Unity gibi sorunlu bir oyunda verdiği performans beni şaşırtmadı. Şu an NBA 2K15'i bu kartla low-medium arası oynuyorum ve geçen yıl çıkmış oyunların çoğunu medium'da oynadım. (1440x900) Ama yeni oyunların çoğunu akıcı oynayabileceğimi sanmıyorum. Nasip olursa bu yaz ekran kartımı değiştireceğim.

Resimde 8510, başlıkta 5570 yazıyor. Eğer 5570'se benim ekran kartının aynısı. :D

4 yıl önce bu işlerden anlamazken aldığım Casper bilgisayarın, beni yarı yolda bırakmayan ekran kartıdır HD 5570. Unity gibi sorunlu bir oyunda verdiği performans beni şaşırtmadı. Şu an NBA 2K15'i bu kartla low-medium arası oynuyorum ve geçen yıl çıkmış oyunların çoğunu medium'da oynadım. (1440x900) Ama yeni oyunların çoğunu akıcı oynayabileceğimi sanmıyorum. Nasip olursa bu yaz ekran kartımı değiştireceğim.

5570 HD8510'un değiştirilmiş ismidir. Beni de pek bırakmadı ancak yeni nesil oyunlara daha iyi bir GPU şart.

Bazı oyunlar niyeyse 15-16 fps ile kasmadan, donmadan oynanıyor. Ben de Outlast 'ı 1080p ultra ayarlarda 17 fps ile gayet rahat şekilde oynamıştım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı