HD 6510 Ekran Kartı Sürücü Güncelleme Sorunu

Ruhadamaog

Hectopat
Daha fazla  
Casper marka hazır bilgisayar kullanıyorum. Anakartım maalesef
Pegatron IPXSB-H61. Ekran kartım AMD Radeon HD 6510 4 GB paylaşımlı. İşletim sistemim Windows 7 64 bit. Sorunum şu ki bilgisayarımda çoğu işimi sorunsuz hallederken FIFA 18 oynamaya başlamamla birlikte sorunlarla karşılaşmaya başladım. Öncelikli sorun oyunu açtığımda ekran kartımın driver güncellemesine ihtiyaç duyduğunu bildiren bir uyarı alıyorum. Sürücümü AMD'nin sitesinden manuel olarak kontrol ettim ve ayrıca da program kullanarak güncelleyeyim dedim. Ama sürücü güncel olarak ileti alıyorum. Sorun nerede? Güncelleme var da ben mi bulamıyorum. Yoksa güncelleme yok hatalı bildirim mi alıyorum?
FIFA 18'i oynarken 20-30 dakikada bir oyun kendiliğinden pencere moduna geçiyor. Arka planda çalışan bir uygulama yok, pencere moduna dönmesinin sebebinin başka bir uygulama kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartımla veya anakartımla ilgili olabilir mi? Ne yapmalıyım? Fikirlerinizi, önerilerinizi bekliyorum.
Yardımcı olabilecek olan var mı arkadaşlar

Cevap bekliyorum arkadaşlar bilgisi olanlardan..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı