HD 6510 WHQL sürücüsü uyumlu değil ve beta kurulmuyor

Askerr

Centipat
Daha fazla  
Uygulamada yazılım güncelleştirme var ama yapamıyorum. WHQL sürümü soldaki yani uyumlu değil diyor, sağdaki beta sürümü de yüklenirken bir anda ekrandan kayboluyor arka plana geçiyor. Saatlerce beklesem de güncelleme olmuyor. İşlemcimin %50'sini arka planda kullanıyor ama.

Ekran Görüntüsü (28).png

Son düzenleyen: Moderatör:
15.7.1 kur geç hocam ne güncellemesi gelmiş ki ona? AMD kontrol paneli kafayı yedi herhalde sevmem zaten. Hatta işin yoksa o panelle falan uğraşma, Windows 10 otomatik kartı algılıyor zaten, yanına da gerekli Visual C+(15.7.1'de 2012 çıkıyor galiba elle kur geç) yazılımlarını kur yeter.

Uygulamada yazılım güncelleştirme var ama yapamıyorum. WHQL sürümü soldaki yani uyumlu değil diyor, sağdaki beta sürümü de yüklenirken bir anda ekrandan kayboluyor arka plana geçiyor. Saatlerce beklesem de güncelleme olmuyor. İşlemcimin %50'sini arka planda kullanıyor ama.

Eki Görüntüle 1717353

Control Catalyst Center'i kullanın.

Crimson Beta sürücüsünü tavsiye ederim yine de. Otomatik güncellemeleri kapatın, sıkıntı olmaz. Beta sürücüsü olduğu için desteği sonlanmış karta hala güncelleme var gösteriyor o sürücü fakat bana göre Catalyst sürüsünden daha stabil.

Geri
Yukarı