HD 6800 Ekran kartı driver güncelleme

BRK1564

Yoctopat
Daha fazla  
Ben PC'ye format attıktan sonra FPS dusunce bende ekran kartını güncelleyim dedim aygıt yonetıcisinden ekran kartını guncelledım ve sürümü 2015'ten 2016 ya cıktı ve aygıt yonetıcısı baska guncelleme vermıyor. Ben daha güncel bir sürüm istıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım. Son bir şey daha AMD'nın sayfasından guncelleme yapamıyorum software hata veriyor ekran kartım AMD Radeon HD 6800.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PC'ye format attıktan sonra FPS dusunce bende ekran kartını güncelleyim dedim aygıt yonetıcisinden ekran kartını guncelledım ve sürümü 2015'ten 2016 ya cıktı ve aygıt yonetıcısı baska guncelleme vermıyor. Ben daha güncel bir sürüm istıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım. Son bir şey daha AMD'nın sayfasından guncelleme yapamıyorum software hata veriyor ekran kartım AMD Radeon HD 6800.
Hocam DDU ile silip şu verdiğim linkten Driver'ı indirir misiniz ? https://www.amd.com/en/support/grap...ies/amd-radeon-6800-series/amd-radeon-rx-6800 Burada kendi işletim sisteminizi seçtiğinize emin olun. Büyük ihtimalle sorunu çözecektir. Gerekirse diye DDU linkleri DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi ve Display Driver Uninstaller (DDU). Bu arada daha güncel bir sürüm arıyorsanız ekran kartı baya bir eskidi ekran kartı driver desteği yok şuan.

Driver Booster yasaklı
Bulabilir, Driver Booster 8 indir orada rahatlıkla güncellersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabilir, Driver Booster 8 indir orada rahatlıkla güncellersin.
Hocam anlatamıyoruz sanırım. Forumda hep görüyorum. Şu Driver Booster'ı kullanmayın kullandırtmayın. Yanlış Driver'lar kurup sistemi haşat ediyor. Ben bir kere yükledim ve iki de bir yanlış Driver yüklüyordu en sonunda bezdim ve USB ile format atıp hiçbir zaman bir daha kullanmadım.

Peki ekran kartı en guncel surumde kullanıyorsam format sonrası FPS düşüşünün nedenlerı baska ne olabilir?
Hocam bir sürü sebebi olabilir. Genelde kronik olan Darboğaz oluyor. Sisteminizi yazar mısınız ? Böylece darboğaz yapıyor mu yapmıyor mu doğrulayabiliriz. Belki sistemin temizlenmediği ve termal macunu yenilenmediği için de olabilir (tabi son zamanlarda cihaza bakım yapmadıysanız bu dediğim değildir).

Yeni konular

Geri
Yukarı