HD 6850 sistemde FPS düşüşü

Needprus32

Decapat
Arkadaşlar, Valorant'ta 120-130 FPS alırken 1 gecede 40-50 FPS almaya başladım. Ekran kartım AMD HD 6850, 8 GB RAM, 600W güç kaynağı var. AMD Catalyst Center'dan bazı ayarları elledim ancak onlar da performans düşürmez, bilgisayarıma kötü amaçlı yazılım indiğini düşünüyorum. Önereceğiniz taktikler var mı? (Sorunumu çözene 5 TL Steam e-pin vereceğim.)

Arkadaşlar, Valorant'ta 120-130 FPS alırken 1 gecede 40-50 FPS almaya başladım. Ekran kartım AMD HD 6850, 8 GB RAM, 600W güç kaynağı var. AMD Catalyst Center'dan bazı ayarları elledim ancak onlar da performans düşürmez, bilgisayarıma kötü amaçlı yazılım indiğini düşünüyorum. Önereceğiniz taktikler var mı? (Sorunumu çözene 5 TL Steame-pin vereceğim.)

DDU ile sürücüyü kaldırın ve tekrar kurun

Arkadaşlar, Valorant'ta 120-130 FPS alırken 1 gecede 40-50 FPS almaya başladım. Ekran kartım AMD HD 6850, 8 GB RAM, 600W güç kaynağı var. AMD Catalyst Center'dan bazı ayarları elledim ancak onlar da performans düşürmez, bilgisayarıma kötü amaçlı yazılım indiğini düşünüyorum. Önereceğiniz taktikler var mı? (Sorunumu çözene 5 TL Steame-pin vereceğim.)

Windows grafik ayarlarından oyunun HD 6850 ile açıldığından emin olun.

DDU ile sürücüyü kaldırın ve tekrar kurun

Windows grafik ayarlarından oyunun HD 6850 ile açıldığından emin olun.
DDU ne demek ve sürücüyü kaldırmak ekran kartına bir zarar verebilir mi ?

DDU ne demek ve sürücüyü kaldırmak ekran kartına bir zarar verebilir mi?

DDU kurmuş olduğun sürücüyü kökünden temizler ve tekrar indirirsin belirli sorunları çözer.
Hayır performans modunda, birkaç kere işlemci ayarlarına bakmıştım ve bilgisayarıma güvenlik duvarını kapatıp farkında olmadan casus yazılım yükledim.

Ama ondan önce Windows grafik ayarlarını kontrol et.

Geri
Yukarı