HD 6870 Sistem Nasıl?

1080de orta bazi ayarlar dusuk bazilari yuksek ortalama 40fps yakalıyordum. Ben o kartla oynamadığım oyun kalmadı. Arkadaşa tavsiyem 2016 beklesin. Güncel kartlar çıkana kadar para biriktirip onlara yönelsin.

30 fps diyelim. Fakat bu fps 30 da kalmıyor ki 25 - 30 - 35 arası gidip gelecek oyunun akıcılığı mutlaka bozulacaktır.

Bu videoda sadece 2-3 kere fps'nin 30'un altına düştüğünü gördüm. Genelde 40 fps civarında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda sadece 2-3 kere fps'nin 30'un altına düştüğünü gördüm. Genelde 40 fps civarında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoyu göremiyorum kardeş. Link atar mısın?

Videoyu göremiyorum kardeş. Link atar mısın?

Hd 6850 ile full hd düşük ayarlarda 50 fps yakalayabiliyordum internet kafede. Hd 6870 60 70 fps verir heralde.

Bazı videolarda dediğin gibi 70 fps civarı vermiş zaten ama videolar çok amatör olduğu için koymadım buraya. Giriş seviyesi olduğunu iddia eden arkadaşlar araştırırlarsa bulabilirler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı