HD 6950 FarCry 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmmettr

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar yakın zamanda okuduğum üniversite kısa süreliğine tatile girdi eve geldim ben de biraz oyun oynar zaman geçiririm dedim. Oyun da yok piyasada ben de eski oyunlara bakayım dedim ve kütüphaneme bakarken FarCry 4'ü gördüm ve indirdim uzun zamanda oldu oynamadım iyi gider dedim. Ama oyunu açarken ekrana FarCry 4 yazısı geliyor sonra hiçbir tepki veya sorun vermeden kapanıyor. Eksik dosya falan da yok çünkü deneme amaçlı Primal'ı da indirdim sonuçta aynı motor bir farkı yok onu açtı neden bu dördüncü oyunu açmıyor çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

Sistem:
  • 7.nesil i5.
  • 8 GB RAM.
  • Radeon HD6950.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son 16.2.1 Beta sürücüsü kurulu mu?

Ekran kartınızın eski olması soruna sebep oluyor olabilir zira sürücü desteği bitmiş. Yine de rapor paylaşın:

En son 16.2.1 Beta sürücüsü kurulu mu?

Ekran kartınızın eski olması soruna sebep oluyor olabilir zira sürücü desteği bitmiş. Yine de rapor paylaşın:

Tamam abi teşekkürler dediğin şeyleri deniyeceğim. Dediğin gibi ekran kartımın eski olması açılmamasına sebep oluyor olabilir çünkü bundan önce GT730 vardı ve açıyordu ama ben bu ekran kartıyla FarCry 5 oynayıp bitirdim zamanında. O daha yeni bir oyun onu açarken bunu açmaması garip geldi bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı