HD 7770 Battlefield 4 Takılma Sorunu

bekocangs56

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Battlefield 4 oyununu satın aldım, ancak sürekli oyunda takılmalar oluyor. Alıcağım ekran kartını daha önce sosyalde paylaşmıştım, darboğaz yapmaz demiştiniz. Battlefield 3 ve Counter Strike: Global Offensive oyunlarında rahat takılmadan yüksek ayarlarda akıcı oynuyorum.

Sistem;
HD 7770
İntel Core 2 Quad Q8200 2.33 Ghz
4GB Ram

Ayarları düşürsem bile 1-2 saniyede takılıp duruyor.

RAM gibi geldi bana. Büyük ihtimal RAM. Kapalı alanda az RAM yiyor açık alan fazla RAM yiyor fakat işlemciye de bakmak lazım :)

Sorun işlemciden kaynaklı değil çünkü intel core 2 duo ile oynayan var bu oyunu. Yinede overclock yapabilirsin. Sorun ekran kartı ile alakalı bence. Çözünürlüğü düşürüp oynamayı denemelisin. Ram takviyesi de yapabilirsin iyi olur.

Son düzenleme:
Sorun işlemciden kaynaklı değil çünkü intel core 2 duo ile oynayan var bu oyunu. Yinede overclock yapabilirsin. Sorun ekran kartı ile alakalı bence. Çözünürlüğü düşürüp oynamayı denemelisin. Ram takviyesi de yapabilirsin iyi olur.
Ekran kartı ile alakası yok. İnternetten testlerine baktım, adamlar medium 'da 60-70 fps alıyor. Ben çözünürlüğü düşürdüğüm halde aynı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı