HD 7770 üzerinde Tomb Raider Testi

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Bende gayet güzel değerler almıştım bu oyunda. Batman Arkham City de inanılmaz değerler aldım. Onu göstermek için bir videoyla daha gelebilirim. Güzel test.

Batman varsa hemen gel kanka hiç durma zaten 6 gün falan kaldı Arkham Origins, Batman Mod On yani

Bundan sonraki incelemelerinde FPS değerini bir köşede görsek güzel olur.
Not aldım

Ayrıca videoyu çok sevdim,Tomb Raider'ın full gameplay videosunu çeksene sen
Youtube'da bir sürü oynanış videosu var. Bu saatten sonra çekilmez diye düşünüyorum Batman Arkham Origins çekebilirim.

Bende gayet güzel değerler almıştım bu oyunda. Batman Arkham City de inanılmaz değerler aldım. Onu göstermek için bir videoyla daha gelebilirim. Güzel test.
Teşekkürler

Batman varsa hemen gel kanka hiç durma zaten 6 gün falan kaldı Arkham Origins, Batman Mod On yani

Az önce videoyu kayıt ettim. Ama sesimi kayıt etmemiş. O yüzden yarın yeniden çekip yüklerim.

Az önce videoyu kayıt ettim. Ama sesimi kayıt etmemiş. O yüzden yarın yeniden çekip yüklerim.

'' Az önce videoyu kayıt ettim '' diye başlayınca tam seviniyordum ki gece gece şöyle Batman iyi gider diye, kötü haber geldi. Neyse artık sağlık olsun, geç olsun güç olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…