HD 7770 üzerinde Sleeping Dogs Testi

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Evet arkadaşlar Ağustos sonlarında size bu kart ile yeni oyun testleri yapacağımı söylemiştim. Sizler için HD 7770 üzerinde Sleeping Dogs isimli Aksiyon oyununu test ettim. Umarım beğenirsiniz.

Oyun ayarları Yüksek seviyededir.

Kayıt içinde aldığım fps değerleri: +25
Kayıt dışında aldığım fps değerleri: +30

[Video kaldırılmıştır.]

Eğer oyunu beğendiyseniz Steam üzerinden oyuna $24.99'a sahip olabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba konuyla alakası yok ama özel mesaj gönderemediğim için burdan yazıyorum, sisteminden memnun musun ? Ben de seninki gibi bir sistem istiyorum ucuza sleeping dogs hitman abs. gibi oyunları lowdada olsa oynatacak bir sistem ?

Merhaba konuyla alakası yok ama özel mesaj gönderemediğim için burdan yazıyorum, sisteminden memnun musun ? Ben de seninki gibi bir sistem istiyorum ucuza sleeping dogs hitman abs. gibi oyunları lowdada olsa oynatacak bir sistem ?
Öncelikle merhaba. Sistemimden çok memnunum. Güncel oyunların hepsini Yüksek ayar ve Full HD çözünürlük olmak üzere en az 25 FPS değerinde oynayabiliyorum. Benimki gibi ucuz bir sistemle güncel oyunları Medium-High arasında oynayabilirsin. Tabi oyunları oynayacağın çözünürlüğe de bağlı bu FPS değeri. Sistemime benzer bir sistem toplayabilirsin fakat işlemci olarak FX 4100 tavsiye ederim :like:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.