HD 7870 PCS+ görüntü arızası

armagan ismail

Hectopat
Daha fazla  
  • PSU sağlam arkadaşlar 750W
  • CPU sağlam i5 3570k
  • Ramler sağlam 8 gb 13....mhz
  • Anakart yeni aldım yanlışlıkla o da sorun budur diyerekten Asus H61 MK (bios güncel)

Sıkıntı şurada 2 yıldır sorunsuz kullandığım caaanım ekran kartım gece Tera online oynarken kitledi kendini resetledim ikinci defa denedim tekrar aynısını yaptı, ondan sonra çizgiler geldi ekrana daha da görüntü vermedi.
Fanlar çalışıyor 6pin ile destekliyorum cünkü başka yok.... Civarlarda tamirci de bulamadım,kartı kaybetmek istemiyorum cünkü hala ikamesi olarak gördüğüm kartlar çok pahalı....

Bios pili demeyin Anakart yeni...Jumper da demeyin oda değil.... RAMDAC sıkıntısı olacağını düşündüm fakat 2 ye tek bip sesi yok ,yerine oturup oturmadıgına baktım onda da sıkıntı yok, açlışta bip sesi yok , onboarda alınca var o bip sesi...

Ekran kartı takılı iken onboard tan görüntü alamıyorum ...Ekran kartını cıkarttığımda görüntü var normal olarak...

Umarım yardımcı olursunuz ve çözebiliriz...
Teşekkürler

Konu aşağıları düşüyor :(

2 hafta önce aynı sorun bende de vardı.Maalesef çözümü yok kartın bozulmuş büyük ihtimal garantinde bitmiştir.Ben yeni kart aldım öyle çözdüm başka bir yolu yok

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı