HD 8350 görüntü sorunu

nncc01

Hectopat
Öncelikle selamlar. Sorunum şu ki ekran kartımı takınca PC görüntü vermiyor. Bu olay PC'yi 45 gün civarı kullanmadıktan sonra böyle oldu. Dahili ekran kartından görüntü alabiliyorum ve harici ekran kartını okuduğunu görüyorum, çünkü ayarlarda ekran kartımın güncellemeleri gözüküyor.
  • ECS H81H3-M4
  • AMD Radeon HD 8350
  • Windows 10 64 Bit
Yardımlarınızı bekliyor, iyi forumlar diliyorum.
up

Son düzenleme:
Harici ekran kartını gördüğünü, dahili ekran kartı ile mi tespit ettiniz?
Öncelikle selamlar. Sorunum şu ki ekran kartımı takınca PC görüntü vermiyor. Bu olay PC'yi 45 gün civarı kullanmadıktan sonra böyle oldu. Dahili ekran kartından görüntü alabiliyorum ve harici ekran kartını okuduğunu görüyorum, çünkü ayarlarda ekran kartımın güncellemeleri gözüküyor.
  • ECS H81H3-M4
  • AMD Radeon HD 8350
  • Windows 10 64 Bit
Yardımlarınızı bekliyor, iyi forumlar diliyorum.
up
Kullandığınız görüntü çıkış portlarında sorun olabilir veya ekran kartının slot kısmı oksitlenmiş olabilir, ekran kartını çıkartıp dişlerini silgiyle yavaş bir şekilde silip deneyebilirsiniz.

Öncelikle yardımın için teşşekürler. Silgi ile de denedim ancak olumlu sonuç alamadım ve hariciyi takıp çıkardıktan sonra onboarda bağlıyorum ondan sonra harici ekran kartını görebiliyorum.Harici ekran kartı da çok ısınıyor 1 dakikalık deneme sürecimde durum böyle.
yardım
Yardım++++
++
yardım edecek elimde ekran kartı bi tek o var++++
+++++
Monitörümüde değiştirdim daha büyük bi ekran aldım ama model daha eski
YOKMU YARDIM EDICEK YA @recep Abi
+++++

Son düzenleme:
Öncelikle yardımın için teşşekürler. Silgi ile de denedim ancak olumlu sonuç alamadım ve hariciyi takıp çıkardıktan sonra onboarda bağlıyorum ondan sonra harici ekran kartını görebiliyorum.Harici ekran kartı da çok ısınıyor 1 dakikalık deneme sürecimde durum böyle.
yardım
Yardım++++
++
yardım edecek elimde ekran kartı bi tek o var++++
+++++
Monitörümüde değiştirdim daha büyük bi ekran aldım ama model daha eski
YOKMU YARDIM EDICEK YA @recep Abi
+++++
Diğer çıkış portlarını denediniz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı