HD 8350 Oyunlarda Kasma Sorunu

Tigerus

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Bilgisayarımı alalı sadece 1 buçuk hafta oldu normalde özelliklere baktığım zaman tüm oyunları kaldırıyor rahatlıkla. Fakat oyunlarda kasma yaşıyorum. Sebebi nedir ?

Sistem özellikler :
Exper İntel Core i7-4790 3.6 GHz
8gb Ram
64 bit işletim sistemi
Amd Radeon HD8350 2gb (ayrıyetten Paylaşılan sistem belleği 3840 total de 5 gb .)

Başka verilicek bilgi var mı gerek var mı bilemedim, ama genel özellikler bunlar. Kasma sorunu her oyunda yaşıyorum. Bilen kişiler, yardımcı olacak kişiler lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok birşey beklemeyin. Ekran kartının soldan 2. rakamına bakarsanız 3 olduğunu görürsünüz bu sayılar 9'a kadar gider yani giriş seviyesi bir ekran kartı var bilgisayarınızda sisteminiz çok dengesiz eğer yeni aldıysanız iade edin ve toplama bir pc alın.

Çok birşey beklemeyin. Ekran kartının soldan 2. rakamına bakarsanız 3 olduğunu görürsünüz bu sayılar 9'a kadar gider yani giriş seviyesi bir ekran kartı var bilgisayarınızda sisteminiz çok dengesiz eğer yeni aldıysanız iade edin ve toplama bir pc alın.

peki hocam tek sıkıntı ekran kartında mı onu değiştirsek sorunum ortadan kalkar mı ne diyosun ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı