Hd 8730m ekran kartı driver

• Konuyu başlatan kenan bayraktar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 5B
K

kenan bayraktar

Ziyaretçi
Merhabalar öncelikle.
Benim amd radeon hd 8730m ekran kartım var.
İnternetten amd'nin sitesine girip yeni bir driver indirdim(yada ben oyle zannediyorum).
Eski driveri silip bu yeni driveri kurunca aygıt yöneticisine ve görüntü bağdaştırıcısına girdiğimde amd radeon hd8730m yerinde amd radeon hd8500M\8700M
yazıyor ,sanırım yanlış driveri kurdum?
Nasıl düzeltebilirim?
Ve birde bu ekran kartımın driverinin direk linkini verebilrmisiniz amd nin sitesinden ben yanlış yapıyorum sanırım.
Bilgisayarımda windows 8 64 bit bulunmaktadır. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD değiştirilebilir grafikler çok sorunlu maalesef. Dell'in güncel sürücüsü varsa bir de onu deneyin.

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Dell'in sitesinde eski sürüm(bilgisayarımdaki sürüm) mevcut. Bu durumuda bekleyim o zaman. Dell'in güncellemesini. Çok uzun sürer mi Dell'in güncellemesi sizce?

AMD değiştirilebilir grafikler çok sorunlu maalesef. Dell'in güncel sürücüsü varsa bir de onu deneyin.
Burak bey bu ekran kartı için yeni sürücü çıkmış. Ben o sürücüyü 2 hafta önce indirmiştim ve Catalyst Control Center falan değişmişti. Bilgisayara format atmak zorunda kaldım. Bilgisayarı yeniden açınca yeni sürücüyü yükleyemedim ve nedenini bilemiyorum. Yeni sürücü Kasım ayı içerisinde çıkmıştı. Biliyorsanız nasıl indireceğimi söylerseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Eğer bir yazım yanlışı yaptıysam özür dilerim.

Burak bey bu ekran kartı için yeni sürücü çıkmış. Ben o sürücüyü 2 hafta önce indirmiştim ve Catalyst Control Center falan değişmişti. Bilgisayara format atmak zorunda kaldım. Bilgisayarı yeniden açınca yeni sürücüyü yükleyemedim ve nedenini bilemiyorum. Yeni sürücü Kasım ayı içerisinde çıkmıştı. Biliyorsanız nasıl indireceğimi söylerseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Eğer bir yazım yanlışı yaptıysam özür dilerim.

Haluk beyin verdiği yerden indirebilirsin. Kullandığın işletim sistemini bitini yazsan iyi olurdu.
En son driveri istemiyor musun? Değiştirilebilir grafik için forumda paylaşılıyor ararsanız istediğinizi bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı