HD Graphics 4400 sisteme hangi oyunlar iner?

@uluhannnnnnnnnnn Eğer Warband oynayacaksan HDR modunu kapat bayağı FPS'i düşürüyor. Benim şuanki grafik ayarlarım %72 tahmini performans veriyor diye gösteriyor. HDR'ı en düşüğe çeksem bile 20-25 FPS düşüyor.

@uluhannnnnnnnnnn Eğer Warband oynayacaksan HDR modunu kapat bayağı FPS'i düşürüyor. Benim şuanki grafik ayarlarım %72 tahmini performans veriyor diye gösteriyor. HDR'ı en düşüğe çeksem bile 20-25 FPS düşüyor.
Tamam hocam şuan cs1.6 yı kurduğum için onu yarın yapmam gerekecek herşey için teşekkürler.

Hiç boş yapmadın. Battlefield 3 açmayabilir belki. Açsa da kasabilir. Battlefield 2 şu an satılmıyor. Mecburen korsan indireceksin. Call of Duty de ise, Black Ops 1 kasabilir. Black Ops 2 açılmaz. World at war da kasabilir. Call of Duty 2, 4, 6, 8 belki olursa Black Ops (CoD7) (4, 6, 8: Modern Warfare serisi). Steam'de mr. Mine diye bir oyun var onu da oynayabilirsin. Redmatch 2 var onu da oyna. İkisi de ücretsiz. Cry of fear var. Biraz jumpscarelı. Postal 1-2, portal 1-2, Half-Life 1-2 oynayabilirsin. CS 1.6 oynayabilirsin. Asphalt 8-9 oynayabilirsin. (Microsoft Store'dan). Bunları ben oynamıştım. Sen de oynarsın.

Waw'ı tost makinesi bile açıyor. Benim HD 405 bile çok rahat oynattı onu. Black Ops fa öyle, onu da en düşükte 30 FPS gibi oynayabildim.

Call of Juarez'in eski oyunlarını demişsin de yeni oyunu yok ki. En yenisi gunslinger. Onu da bitirdim ben HD 405'te, güzelce oynanıyordu.

Ben HD 405'te şunları oynayabiliyorum. Bu listeden kendine uygun bir şeyler bulursun umarım.

1659991901275.png

Yarın boşum. Sabah 12'den belirli olmayan bir zamana kadar. AWP atalım :)

Tamamdır hocam.
Waw'ı tost makinesi bile açıyor. Benim HD 405 bile çok rahat oynattı onu. Black Ops fa öyle, onu da en düşükte 30 FPS gibi oynayabildim.

Call of Juarez'in eski oyunlarını demişsin de yeni oyunu yok ki. En yenisi gunslinger. Onu da bitirdim ben HD 405'te, güzelce oynanıyordu.

Ben HD 405'te şunları oynayabiliyorum. Bu listeden kendine uygun bir şeyler bulursun umarım.

Eki Görüntüle 1479086
İyimiş hocam, çoğuda bana uygun bu liste için teşekkürler.

Geri
Yukarı