HD Graphics 4600 Yanıt vermeyi kesti ve başarıyla kurtuldu sorunu

EmirÇatal

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda dizüstü bilgisayarımı Windows 8.1'den Windows 10'a yükselttim. 1-2 ay hiçbir sorun olmadı ama Ocak ayına girdiğimizden beri resimdeki hatayı almaya başladım ve çözümünü bulamadım. Herhangi bir oyuna girdiğimde ekran donuyor ve birkaç saniye içerisinde yanıt vermedi hatasını alıyorum. Bu sebepten ötürü rahatlıkla oyun oynayamıyorum yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar !
Adsız.jpg

@Recep Baltaş @Ali Güngör yardımlarınız bekliyorum :(

Aida64 Raporum budur ; Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Dost acı söyler derler, bir Pc de bu hata çıkmaya başladı ise ekran kartı çöp olmuş ve miladı dolmuş demeketir. Çözümünü hiç boşa arama bulamazsın, tek çözümü ya 130 tl bayılıp ekran kartını reballing yaptıracaksın ki onun da en fazla 3 ay garantisi oluyor, yada paraya kıyıp yeni bir Pc alacaksın.

Benim bilgisayarımda da olmuştu bir ara ve bilgisayarım yeni. Karamsar olmamak lazım. BİOS, Firmware ve GPU driver güncellemesini yaptım, kurulu diğer driverleride güncelledim ve sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme:
Çok yakın bir zamanda gene aynı hatayı alacaksın dediydi dersin, o çok illet birşeydir bir pc de bir kere görüldü mü kronikleşir geçti gibi gözükse bile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı