HD Graphics 630 sürücü kurma sorunu

Samet17

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

grafik kartları güncelleme yaptım sonra sıkıntı oluştu Program Ekle Kaldır'da gözüken Intel HD 630 grafik kartı şimdi yok. DDU ile güvenli modda kaldırdım hem Nvidia'yı hem de Intel'i önce Intel'i kurdum sonra Nvidia'yı. Intel'i kurarken ne hikmetse Nvidia'yı kuruyor bir türlü başaramadım oyunları açarken grafik kartı çökmesi yaşıyorum bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

grafik kartları güncelleme yaptım sonra sıkıntı oluştu Program Ekle Kaldır'da gözüken Intel HD 630 grafik kartı şimdi yok. DDU ile güvenli modda kaldırdım hem Nvidia'yı hem de Intel'i önce Intel'i kurdum sonra Nvidia'yı. Intel'i kurarken ne hikmetse Nvidia'yı kuruyor bir türlü başaramadım oyunları açarken grafik kartı çökmesi yaşıyorum bilgisi olan var mı?
Windows kendi sürücülerini kuruyor olabilir. Önce çalıştıra cleanmgr yaz sonra sistemin kurulu olduğu diski seçip tamam'a tıkla ordan sistem dosyalarını temizle diyerek tüm silinecek dosyaları silin. Sürücüleri DDU ile tekrar kaldır. Kendi sürücülerini kurmadan önce internet bağlantısını kes kurunca tekrar bağla.

D'de az önce denedim İntel Sürücü Aygıt yöneticisine geliyor Fakat program ekle kaldırda yok daha önce Program Ekle kaldırda İntel Grafik Hd 630 vardı
C'demi mesela Windows. Yoksa D'demi
Aynı şekilde nvidia'yı kurduğum'da sürücü program ekle kaldıra geliyor ama intel yok :) sorun oldu çözemedim arkadaşım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı