HD Graphics R3000 sisteme oyun önerisi

Bexcasii

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
İntel HD Graphics R3000
İşlemci
intel i3
Oynayacak oyunum kalmamış 20 GB boş yerim var. Tavsiyelerenize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyut meselesini es geçerekten, şuradaki oyunların hepsini oynayabilirsin.

1686555240350.png

Çoğunu birçok kez bitirdim ve bazıları da açılmıyor bazıları kasıyor ama teşekkürler :)

Şöyle diyeyim, bazı ayarlar, modlar ve Downgrader'lar ile hepsini oynarsın, la noire hariç. Onu da 10 FPS'te oynamıştım ben, pek önermem o şekilde ama :)

Dostum ben bunları N3710 ve HD 405 ile oynayabiliyor iken, HD 3000 bunları çok rahat oynatır.

Ki bence bu listede az bilinenlere odaklan. Yoksa ben de biliyorum hepimiz San Andreas, Max Payne, Half-Life'ya da Undertale gibi oyunları oynadık. Mesela kane and Lynch'e bakabilirsin, ilk oyunu daha iyidir.

Ya da GTA Liberty City Stories. GTA re lcs modu ile PC'den oynanabiliyor.

Ya da metro oyunlarına bakabilirsin. Redux'lari açmaz, hatta texture sorunları bile yaşayabilirsin, ben 2540M ve HD 3000 ile yaşamıştım. Ama 2033 ve last Light'ı FPS çok yüksek olmasa da oynayabilirsin, güzel oyunlardır.

ETS 2 oynayacaksan 1.37 olabilir mesela, ben o sürümünü 720p Low ayarlarda 2540M ile oynamıştım. Ama ölçeklendirme iyiydi, o yüzden çok kötü gözükmezdi oyun. Sen de böyle yaparsan bu sürümde oynayabilirsin.

Ya da bus driver önerebilirim, küçüklüğümün oyunu. Hala güzel oyundur.

Dishonored, BioShock serisi, Hitman blood money ve absolution, Batman Arkham Asylum ve City'i de önerebilirim.

James bond 007 blood stone idare eder bir oyundur. Onu önerebilirim.

Bu fotoğrafta Life is Strange var ama yerine TWD oyunlarını öneririm, çok iyi oyunlar.

Hotline Miami 1 ve 2 de olabilir türe merakın var ise. 2. oyununa bayılırım, özellikle sonu çok iyiydi.

Max Payne 3'e de bakabilirsin aslında. O sistem açacaktır, istersen bakabilirsin. Ya da bully, tercihine bağlı.

Katana Zero harikadır, oynadıysan My Friend Pedro önerebilirim. Onun gibi bir oyun aradığım dönemde bulmuştum, çok keyifliydi.

Simülasyon oyunlarına ilgili isen, My Summer Car fevkalade bir oyundur. Ama modsuz kasabilir optimizasyonu kötüdür. Mop modu kurarsan sorun çözülür.

Limbo, Inside gibi oyunları sevdiysen seen oyununa da bak. O da oldukça güzeldir.

Futbol oyunu severim diyorsan PES 13 güzel gelecektir. Yarış oyunu olarak... NFS oyunlarına bakabilirsin. Ben Undercover oynardım 2540M ile.

Araba tamiri istiyorsan cms 18 de olabilir. En düşük ayarlarda 20-30'da açmıştı benim cihaz.

Portal gibi oyunları sevdiysen, portal Reloaded veya mel stories olabilir.

Mafia 1 ve 2'yi kesinlikle öneririm, bence oynamışsındır ama yine de önereyim dedim.

Half-Life 1 sevdiysen, Remake'i Black Mesa'yı oynayabilirsin. Çok iyiydi.

Half-Life 2 sevdiysen, entropy Zero 1 ve 2 oynayabilirsin. Oldukça iyilerdir. HL2 deathmatch de oynayabilirsin, oldukça keyiflidir.

Far Cry oyunlarından 3'ü oynayabilirsin. Lowspecgamer'in rehberine bak, oradaki Config'ler ile güzel bir şekilde oynayabilirsin.

GTA 4 de açar bu sistem. Steam versiyonu bile 20'nin üstünde açabilir. İstersen, lowspecgamer'in rehberine bakabilirsin. Ama sistemin bence yeterli.

Ek olarak, GTA 4 polis modu Lcpdfr'ı da deneyebilirsin, 100 saati aşkın oynamışlığım var.

Resident Evil oyunlarından; 4 (2005), 5 ve 6'yı oynayabilirsin. Emulatör ile 2 ve 3'ü de oynarsın.

Assassin's Creed serisi, pek emin değilim. Eskilerden ve kalitelilerinden olan 2'nin optimizasyonu pek iyi değil, oynaman zor. Ben döneminde GeForce NOW ile oynamıştım, direk pek düşük FPS almıştım 2540M ile.

Bir yolculuğu anlatan Jalopy'i oynayabilirsin. Belki kasar biraz ama oynanır yine, hoş oyundur.

Kısacası, bence hala oynamadığın oyunlar var. Sadece görmek gerek. Ya da oynamayı istemek gerek.

Kasıyor veya açmıyor kısmına gelince, dediğim oyunların hepsini belli bir seviyede oynatabilir. Şunu bil, eski sistemlerde 20 FPS'in üstü oynanabilir kabul edilmelidir. Elimizdekiyle anca bunu elde edebiliriz çünkü. Seçicilik yapmamalıyız.

Geri
Yukarı