HD Tune ve Crystal Disk Mark sonuçları

Candenizz

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oyununda harita çok geç yükleniyor ve ban yiyorum. Laptopum 9 yıllık. HD Tune ve Crystal Disk Mark sonuçlarını paylaştım, sizce sorun neden kaynaklı?

Screenshot_1.png Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png Screenshot_5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni harddisk alacağım ama şimdilik nasıl üstünü kapatabilirim? Ve CS:GO oyununda oyun yükleme ekranında bir hızlanma olur mu?
Üstünü nasıl kapatacağını şahsen bilmiyorum belki bilirkişi vardır. Benimde vardı kırmızı noktaları dolu hard diskim yani en az 20 kare doluydu tamirciye götürmüştüm adam 2 kareye kadar indirdi nasıl yaptığını bilmiyorum.

Üstünü nasıl kapatacağını şahsen bilmiyorum belki bilirkişi vardır. Benim de vardı kırmızı noktaları dolu hard diskim yani en az 20 kare doluydu tamirciye götürmüştüm adam 2 kareye kadar indirdi nasıl yaptığını bilmiyorum.

9 Yıldır kullanmaktayım 2 tane çıktı beni şaşırttı açıkçası. Kapatabilmenin yolu varsa çok iyi olur benim için.

Low Level Format attığınız zaman ordaki sektörler yedek sektörlere aktarılıyor olması gerek. Ancak tüm diskin geri getirilemez şekilde silineceğini unutmayın.

Low Level Format attığınız zaman ordaki sektörler yedek sektörlere aktarılıyor olması gerek. Ancak tüm diskin geri getirilemez şekilde silineceğini unutmayın.
Doğru söylüyorsun bende bir yerden duymuştum Low level formatı şimdi aklıma geldi bad sektör ( kırmızı nokta) ların üstünü kapatıyordu.
İçindekiler benim için önemli dosyalar veri kaybı istemiyorum.
İçindekileri flash veya harici diske at. 2 kare hata olduğu için dosyaların neredeyse hiç zarar görmemiştir sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı