HD Tune "Writing is disabled" hatası

sentiusz

Hectopat
Hata resimdeki gibi. Sizce neden böyle diyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    18,6 KB · Görüntüleme: 233
Yanlış Bilgilendirme
HDTune deneme sürümü yazma hızı ölçmeyi desteklemiyor.
Hız testi için başka uygulama kullanın.
Crystal disk benchmark en yaygın olanlardan.

HDTune deneme sürümü yazma hızı ölçmeyi desteklemiyor.
Hız testi için başka uygulama kullanın.
Crystal disk benchmark en yaygın olanlardan.
Bilmiyorsak okuyup öğrenelim. Ekranda ne yazıyor? Bütün bölümleri silin. HDTune içinde birden çok test var. Bu test, dosya sistemi bağımsız çalıştığından diskte bölüm istemez. Bölümleri silip öyle test edebilirsiniz. Deneme sürümü ile bir ilgisi yok.

Bilmiyorsak okuyup öğrenelim. Ekranda ne yazıyor? Bütün bölümleri silin. HDTune içinde birden çok test var. Bu test, dosya sistemi bağımsız çalıştığından diskte bölüm istemez. Bölümleri silip öyle test edebilirsiniz. Deneme sürümü ile bir ilgisi yok.

Peki siz konu sahibine hangi sürücüyü kontrol etmek istediğini ve tam olarak ne testi yapmak istediğini sordunuz mu?
HDTune içinde bir sürü test olduğunu siz de ben de biliyoruz ancak Benchmark sekmesinde tek yapılan hız testidir.

Ayrıca kullanıcının sistemin kurulu olduğu sürücüyü kontrol etmek istemediğini nereden biliyorsunuz? Sistemin yüklü olduğu sürücüdeki bölümleri silmesini söylemiş olabilirsiniz.

Hiz testi için Crystal disk benchmark önerdim bende. Ve önerim hala geçerli.
Bir Samsung SSD nin diğer sağlık ve genel bilgileri için de magician daha mantıklı olmaz mı?

Daha önce güç kaynağı yetersiz olur ise ne olur sorusuna "beklenmedik durumlar oluşabilir" yazdığımda da yanlış bilgilendirme yemiştim sizce de biraz moderatörlerin kendini geliştirmesi gerekmez mi? Kimse dopdolu bilgi ile doğmuyor sonuçta.

Aşağıdaki linkte HDTune hakkında daha fazla bilgi mevcut. Bir göz atabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı