HD3000 sisteme hangi macOS kurulur?

Tarık Korkut

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Konuya başlarken şunu sormak istiyorum bu işte yeniyim cihazıma High Sierra üstü Hackintosh kurmak istiyorum. Bu bildiğim kadarıyla modla oluyormuş. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Biliyorum ama Catalina modla mı bir şey yapıp çalıştıranlar olmuş (chris1111) GitHub'a bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgi için teşekkürler hocam bir sorum daha olacak benim BIOS aptio 2010. Benim PC K53sv BIOS ayarlarını bulamadım yapmam gerekenleri yazar mısınız iyi günler.

Bu rehberi izleyin. Sizde olanları uygulayın. Bu ayarlar tüm MacOS kurulumları için olası ayarlardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bir de bu videoyu buldum, HD3000'e Big Sur kurmuşlar.

Ayrıca NVIDIA 540M tanıtılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 3000 dahili grafik High Sierra üzeri desteklenmiyor.
Teknik olarak doğru fakat OCLP (OpenCore Legacy Patcher) gibi şeylerle grafik hızlandırma çalışabiliyor fakat Metal desteği olmuyor. Bu da grafik ağırlıklı oyunların bile oynanmamasını sağlıyor. 540M de Optimus değil ise tanıtılır.
Bu rehberi izleyin. Sizde olanları uygulayın. Bu ayarlar tüm MacOS kurulumları için olası ayarlardır.

Neden yeni rehber varken eski rehber?

Peki benim sorum şu hocam Big Sur Monterey'e de yapabilir miyiz bu yamayı.
Bu yamayı yapamazsınız. OCLP ile olan yamayı yapacaksınız.

Geri
Yukarı