HD7850 sistem format sonrası düşük performans

Musrafa Ege

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba! Cidden kafayı yemek üzereyim.

Bilgisayarım:
  • 16 GB RAM
  • HD 7850 Radeon Ekran Kartı
  • AMD FX8-Core Processor Black Edition

Bana kalırsa iyi bir sistem ama sorun şu ki ne olduysa formattan sonra oldu. Format öncesi az kasıyordu virüs bulaşmıştı zaten. Ondan attım formatı. Hem internette hem de normal kullanımda kasıyor.

Driverları tam kurdum mu emin bile değilim. Ekran kartı falan kurulu da internet falan başka kuruluyor mu bilmiyorum. (Windows 64 bit Ultimate)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana dedikler ki Windows [8] yada [8.1] de oyunlardan performans alamazsın.Bu arada ana kart modelim:[ASUS M5 A97 EVO R2.0].Özür dilerim stok soğutucu nedir bilmiyorum.Sıvı soğutma değil onu söyleyebilirim.
Topladığına veya toplattığında işlemciden çıkan soğutucuyu mu kullanıyorsun yoksa işlemci soğutucu için ek para ödedin mi?

Tamam sen onları oyna bende GTA 5, Crysis 3, Watch Dogs oynayım.
Geçmişini bilmeyen geleceğini çizemez.

Edit: İşin şakasını neden bu kadar uzattığını anlamış da değilim aslına bakarsan, tabii ki Windows 8.1 daha iyi, İkisindeki çağ farkını cümlemi adam akıllı okursan görebileceksin sen de eminim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı