HD7990 mı GTX690 mı ARES2 mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BF3 800x600 high 30-50fps. Ama 1360x768 low'da 20-30fps. Bir de OC yaptım. En yakın zamanda onu da upgrade yapacağım. BF4'ü denemedim. Açıkçası korktum. :D
:D bir üst modeli ancak fark olsada, çok yok herhalde ben sadece BF3'te 1440x900'de sadece Texture Quality Ultra'da iken min. 30 fps oynuyordum. İnşallah 2 ay sonra felan arkadaşla yeniden oynayacağız BF3. 
Aman hayali olmasın da. Gerçi benimkine de hayali olacak diyorlar da görecekler. :D
Abi o sistem bende olsa :D Hele hele o ekran kartı :D

5 yıldır çektiğim eziyete son vereceğim. İnşallah.
Dolar bir düşsün Haziran'a kadar. 1500 TL'lik bilgisayar da alacağım yanına. Kardeşime.

Bence de sahipsiniz. :D Şayet üniversiteden sonraki hayalim çok da yüksek değil. Bilgisayarıma ayıracağım bütçe 20.000TL kadar olacak. :D
Abi bence sistem çok da kötü değil. Ekran kartını GTX 770 yapsan yeter, işlemcin vb. aletler gayet güzel bana sorarsan :D 
Abi her şey çok güzel ama su soğutmayı valla hiç sevmiyorum. Hava soğutma bana daha havalı geliyor :D Hele o V8 GTS yok mu :D

Abi bence sistem çok da kötü değil. Ekran kartını GTX 770 yapsan yeter, işlemcin vb. aletler gayet güzel bana sorarsan :D 
Abi her şey çok güzel ama su soğutmayı valla hiç sevmiyorum. Hava soğutma bana daha havalı geliyor :D Hele o V8 GTS yok mu :D
Zaten upgrade yaparak bu sistemi aldım. Seneye falan GTX770 düşünüyorum. Yada ne çıkarsa. :D Bahsettiğim biraz sonra. 6-7 sene sonra. :D

6-7 sene sonra kim bilir neler çıkar :D ddr5 RAM çıkar mı acaba :D ?

O kartların parasına git 2x - 3x GTX780 Ti seç. Bu arada konu şimdiden kavgaya meyillenmiş. Yok paran mı var falan diye. Konuyu kapatıyorum bu tür konuşmalardan dolayı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı