HD8500M Sistem için Windows 10'un en yüksek hangi sürümü kurulmalı?

Yer
East Coast
Uzun zamandır bir muallak içindeyim. Emülatörden oyun oynarken en stabil performans veren işletim sistemi Windows 7. buna takılmamın sebebi emülatörden mobil oyun oynuyor olmam. Bana emülatörle iyi oyun oynatacak, RAM'i çok darboğaza almayan bir Windows 10 sürümü söylerseniz geçmem mümkündür.
Sistem:
Intel 4210 işlemci, 4 GB 900MHz RAM, AMD Radeon HD8500M,

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır bir muallak içindeyim. Emülatörden oyun oynarken en stabil performans veren işletim sistemi Windows 7. buna takılmamın sebebi emülatörden mobil oyun oynuyor olmam. Bana emülatörle iyi oyun oynatacak, RAM'i çok darboğaza almayan bir Windows 10 sürümü söylerseniz geçmem mümkündür.
Sistem:
Windows 8.1 olmaz mı ya da GNU/Linux dağıtımları?
Ve ayrıca emülatör yerine bilgisayara direk Android kurabilirsiniz.

Neden kızdınız? :D
Kızmadım aslında bilgisayara neden Android kurayım? Windows'tan da yapmam gereken işlemler var. Herhangi bir sürümünü önerirsen sevinirim.(Windows 10)
Sistem:
Arkadaşlar erken cevap yazarsanız sevinirim yarına ihtiyacım olacak acil yani.
Not: Bilgisayarımda SSD var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı