HDD ayrılmamış alan olarak görünüyor

grayiron

Hectopat
Daha fazla  
Yanlışlıkla bir yerlere bastım ve içinde fotoğraflarım olan 1 TB hard disk ayrılmamış alan olarak görünüyor. Nasıl çözebilirim?

Ekran Görüntüsü (3).png

Sağ tık yapıp yeni basit birime tıklayacaksin. Ama fotoğrafların silinir mi bilmiyorum. @Cango34'unde dediği gibi önce verilerinizi kurtarmaya çalışin.

Son düzenleme:
Yapacak bişey yok artık. 20gb kadar foto ve videolarımı kurtarmanın bir yolu yok mu?
Biçimlendirdiğiniz diskin üzerine kesinlikle veri yazmayın. Yazdıysanız silmeyin.
Sistem diskine veri kurtarma programı yükleyip tarama yapabilirsiniz. Tarama sonucu
bulduğunuz dosyaları başka bir ortama kaydedin. Dosyaların sağlam olduğundan emin olursanız, tekrardan biçimlendirdiğiniz diskin içine atabilirsiniz. Riske etmek istemiyorum derseniz bana ulaşın yardımcı olurum.

Biçimlendirdiğiniz diskin üzerine kesinlikle veri yazmayın. Yazdıysanız silmeyin.
Sistem diskine veri kurtarma programı yükleyip tarama yapabilirsiniz. Tarama sonucu
bulduğunuz dosyaları başka bir ortama kaydedin. Dosyaların sağlam olduğundan emin olursanız, tekrardan biçimlendirdiğiniz diskin içine atabilirsiniz. Riske etmek istemiyorum derseniz bana ulaşın yardımcı olurum.
Size nasıl ulaşabilirim dosyalar benim için çok önemli

Yeni konular

Geri
Yukarı