HDD Dosya Kurtarma Programı Önerisi

AliDemir

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
HDD biçimlendirmeden sonra silinen dosyaları kurtarabilen bildiğiniz sağlam recovery programı var mı? İstediğim program silinen dosyaları farklı isimlerle değil de, silindiği şekilde getirebilsin ve Film açtığım zaman içinden müzik çıkmasın. Ya da resim açtığım zaman görüntülenemiyor olmasın. Okul ile ilgili bütün ödevlerim sunumlarım gitti. Neredeyse bir hafta olacak ve ben hala dosyalarıma ulaşabilmiş değilim. Okul programlarım, ödev notlarım ve slaytlarım olmadığı için vizede çok sıkıntı çekeceğim. Lütfen acil yardım ediniz. Technopat'a güveniyorum ve bu siteden başkasına güvenemiyorum. Bu durumdan yalnızca Technopat sayesinde kurtulabilirim diye düşünüyorum. Vizeler haftaya pazartesi başlıyor. Lütfen yardım ediniz ...
:cry::cry::cry:

@Recep Baltaş, @MF, @Ali Güngör Abi lütfen yardım edin ...

Son düzenleyen: Moderatör:
iCare Data Recovery bu program ile yapabilirsin. Arayüzde seçenekler mevcut umarım işine yarar iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı