Çözüldü HDD görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

437935

Hectopat
Makaleler
1
SSD aldıktan sonra SSD'yi, HDD'nin yerine; HDD'yi ise Caddy ile CD-ROM'a taktım. Format esnasında biçimlendirme ekranında HDD'de SSD'de görünüyordu fakat şu an Bu Bilgisayar'dan da baksam Disk Yönetimi'nden de baksam göremiyorum. Yardım edenlere teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
HDD Aygıt yöneticisinde gözüküyor ise disk bölmeden tekrar HDD 'yi biçimlendirip yeni bir alan oluşturun sorun muhtemelen çözülecektir.
aygıt yöneticisine girin disk sürücülerine ilk önce sol köşeden çoklu penceresini açın orada HDD var mı kontrol edin eğer yoksa disk sürücülerine sağ tık yapıp donanım değişikliklerini taraya tıklayın.

Hocam sakin bir şekilde tekrar anlatır mısınız çok karmaşık anlatmışsınız anlayamadım.

Şimdi bir SSD aldım. Onu hard Disk'in mevcut yerine taktım. Eski HDD'yi ise HDD kızağı ile CD-ROM'a taktım. Sonrasında format atarken kurulacağı diski seçme yerinde ikisi de görünüyordu sorun yoktu. Ama şimdi bu Bilgisayar'da da disk yönetimi'nde de göremiyorum hard Disk'i.

-------

Aygıt yöneticisine girin disk sürücülerine ilk önce sol köşeden çoklu penceresini açın orada HDD var mı kontrol edin eğer yoksa disk sürücülerine sağ tık yapıp donanım değişikliklerini taraya tıklayın.

HDD görünüyor orada.

@TogiBaba

Bilgisayarıma sağ tıklayın yöneti seçin oradan disk yönetimini bulup HDD'ye isim ataması yapman gerekiyor.

O nasıl olacak? Buldum 700 GB HDD'yi üstüne de tıkladım.
HDD Aygıt yöneticisinde gözüküyor ise disk bölmeden tekrar HDD'yi biçimlendirip yeni bir alan oluşturun sorun muhtemelen çözülecektir.

Nasıl? Nereden?

buyrun bu video size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı