HDD ile Windows 10 kurulumu yapılabilir mi?

Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi, yakın zamanda yeni aldığım laptopum elime ulaşacak fakat işletim sistemi FreeDOS olarak görünüyor. Ben Windows 10 yüklemek istiyorum fakat elimde 8 GB'lık (veya üzeri) flash bellek mevcut değil şu anda. 1 TB'lık harici hard diskim var bununla kurulum yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi, yakın zamanda yeni aldığım laptopum elime ulaşacak fakat işletim sistemi FreeDOS olarak görünüyor. Ben Windows 10 yüklemek istiyorum fakat elimde 8 GB'lık (veya üzeri) flash bellek mevcut değil şu anda. 1 TB'lık harici hard diskim var bununla kurulum yapabilir miyim?

Yaparsın ancak yavaş olur.
Edit: Pardon konuyu düzgün okumamışım Windows'u HDD'ye kuracaksın sandım. 😅

Yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum.

Maalesef hayır, işletim sistemi kurulurken diskteki veriler silinir ve mantıken bu da kurulumu sileceğinden intihar gibi bir şey olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı