HDD mi daha hızlı USB mi?

Steel58560

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 300 GB bir HDD takılı PC'de ama yer yetmiyor. Birkaç oyunu USB'ye kursam daha mı yavaş olur?

USB: Samsung S2 portable 500 GB.
HDD: Hitachi hTS543232a7a384.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 300 GB bir HDD takılı PC'de ama yer yetmiyor. Birkaç oyunu USB'ye kursam daha mı yavaş olur?

USB: Samsung S2 portable 500 GB.
HDD: Hitachi hTS543232a7a384.

Taşınabilir diskiniz USB 3.0 destekliyor. USB 3.0'dan bağlarsanız HDD ile fark olmayacaktır.

Oynarsın evet çalışır, ama yükleme ekranları aşırı yavaş olabilir ya da açık dünya bir oyunsa harita yüklenirken takılmalar yaşayabilirsin.

Yükleme süresi uzar.

HDD her anlamda daha hızlı olur.

Konuyu dikkatli okuyalım, USB 3.0 destekli taşınabilir HDD'den bahsediyor konu sahibi.

Taşınabilir diskiniz USB 3.0 destekliyor. USB 3.0'dan bağlarsanız HDD ile fark olmayacaktır.

Konuyu dikkatli okuyalım, USB 3.0 destekli taşınabilir HDD'den bahsediyor konu sahibi.
Flash diskler o kadar da hızlı değil. Ben de kullanıyorum ve dikkatli okudum. Pahalı olanlar da var. Fakat değer mi, bu da arkadaşın kararı.

Benim arkadaş da var 30 MB alıyor hız USB olduğu için genelde düşük kalır ama çok çok iyi ise bilemem.

Geri
Yukarı